Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Ми повинні прийняти бюджет до початку нового року

«Ми повинні прийняти бюджет до початку Нового року. Ми не маємо права поставити від сумнів виплату пенсій та зарплат з першого січня. Люди мають бути впевнені в тому, що держава не залишить їх без підтримки», - заявила Міністр фінансів України Наталія Яресько під час брифінгу в Будинку Уряду.
«Ми просимо Парламент прийняти бюджет до початку нового року. Це критично важливо для держави», - наголосила вона.
Коментуючи роботу Уряду над основним фінансовим документом України, Міністр фінансів зазначила, що у бюджеті на 2015 рік необхідно стабілізувати платіжний баланс, тому Уряд прийняв рішення щодо запровадження додаткового імпортного збору.
«Це – тимчасовий захід. Підкреслюю, тимчасовий, строком на 12 місяців. Цей крок ми узгоджуємо з нашими міжнародними партнерами. Запровадження мита дозволить нам залучити до бюджету понад 17 мільярдів гривень», - наголосила Наталія Яресько. За її словами, додатковий імпортний збір не справлятиметься при ввезенні життєво необхідних товарів.
Міністр також зазначила, що у фундамент бюджету на наступний рік Уряд заклав новий Бюджетний кодекс та принцип децентралізації влади. Як пояснила урядовець, принцип децентралізації державних фінансів  – це революційний крок в економічному житті країни. Місцеві бюджети отримають більше ресурсу і більше відповідальності.
Наталія Яресько також звернула увагу на те, що метою Уряду є зменшення видатків на утримання апаратів міністерств та інших органів виконавчої влади на 10% протягом наступних двох років. «Ми послідовно урізаємо наші видатки на утримання центральних апаратів», - наголосила вона.

Міністерство фінансів

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,3 -0
EUR
100
3225,6 7
USD
100
$
2803,7 12
Дата: 19.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER