Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Верховна Рада ухвалила європейський підхід до технічних регламентів та оцінки відповідності

vr3Як повідомила прес-служба Мінекономрозвитку, Верховна Рада України ухвалила Закон «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», яким встановлено єдині правові й організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і процедур оцінки відповідності, а також здійснення оцінки відповідності. Цей закон - один із важливих кроків на шляху виходу українських товарів на ринок Європейського Союзу.

Для спрощення процедури експорту товарів з України до ЄС українське законодавство потребує адаптації до відповідних європейських вимог. Прийнятий сьогодні Закон забезпечить у майбутньому можливість здійснення в Україні випробувань та отримання сертифікатів, які будуть визнаватися в ЄС. Це зменшить витрати бізнесу, який наразі змушений отримувати такі документи в установах країн ЄС.

Із початку року проводиться гармонізація законодавства України до стандартів та законодавства ЄС для спрощення процедури експорту українських товарів на європейські ринки. Раніше Верховна Рада прийняла Закони України «Про стандартизацію» і «Про метрологію та метрологічну діяльність», що заклали основу подолання технічних бар’єрів для торгівлі. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України було серед розробників законопроекту, разом з великою кількістю профільних експертів і громадських ініціатив, зокрема проектом технічної допомоги ЄС із технічного регулювання, Easybusiness, Реанімаційним Пакетом Реформ та іншими.

Даний Закон створено шляхом консолідації у єдиний законодавчий акт норм двох Законів України - «Про підтвердження відповідності» і «Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності».

http://www.me.gov.ua/

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,3 -0
EUR
100
3225,6 7
USD
100
$
2803,7 12
Дата: 19.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER