Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Створення мережі регіональних центрів знань та експертизи для підтримки реформ

regert22 листопада ц.р. буде проходити безкоштовний семінар, що проводиться в рамках реалізації проекту "Створення мережі регіональних центрів знань та експертизи для підтримки реформ" - REGERT.NET

Час проведення: з 10:00 до 17:00

Місце проведення: конференц-зал Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати за адресою: м. Кіровоград, вул. Преображенська, 79-а

 

Вітчизняний досвід реформування державної політики в різноманітних сферах суспільного життя традиційно демонструє відірваність від реалій сьогодення, що значною мірою зумовлено відсутністю ефективних механізмів залучення експертизи регіональних громад, а відтак позначається на загальній якості схваленого законодавства. У свою чергу, представники регіональних громад ще недостатньо володіють інструментарієм та здатністю виступати у ролі компетентних консультантів та експертів у процесах формування та реалізації державної політики, пропонувати альтернативні виважені рішення, організовувати професійні кампанії з лобіювання та адвокасі.

Незважаючи на те, що останнім часом поступово розвінчується усталений десятиріччями міф серед громадськості про небажання чиновників взаємодіяти з нею, а серед чиновницького апарату - щодо непрофесійності і некомпетентності громадськості пропонувати якісні рішення, рівень комунікації між сторонами все ще залишається на доволі низькому рівні.

Таким чином, метою зазначеного проекту є підвищення обізнаності керівників та активістів громадських організацій, лідерів громадської думки про можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі у реалізації їх програмних завдань, особливо в умовах підвищення самостійності регіонів, формування Мережі регіональних центрів знань та експертизи.

До участі у проекті запрошуються активісти та експерти громадських організацій, представники малого та середнього бізнесу, засобів масової інформації, а також представники регіональних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Проект складатиметься з реалізації двох фаз: одноденних семінарів та безпосередньо роботи в рамках Мережі регіональних центрів знань та експертизи.

Основними завданнями проведення одноденних семінарів є:
1. Ознайомлення учасників з основними напрямами реформ, що впроваджуються Кабінетом Міністрів України;
2. Презентація Ресурсної платформи для участі регіонів України в проведенні реформ (електронний модуль Мережі регіональних центрів знань та експертизи);
3. Розгляд природи і принципів лобіювання та адвокасі;
4. Ознайомлення з інструментарієм й алгоритмом лобіювання та адвокасі, організації і проведення кампаній, побудови коаліцій, взаємодії між регіонами щодо пошуку шляхів вирішення загальних проблемних питань;
5. Розгляд основних складових поведінки ключових акторів під час проведення кампаній з лобіювання та адвокасі;
6. Розгляд основних інструментів та етапів комунікативної політики.


Тренерами виступають досвідчені експерти Денис Базілевич, Володимир Нестерович, Анжеліка Рєзнік та Віталій Жугай.

Для участі у семінарі просимо до 21 листопада 2014 року надіслати анкету по факсу 0522 240289 або на електронну пошту wes@chamber.kr.ua, info@chamber.kr.ua.
Для отримання додаткової інформації просимо звертатись до Кіровоградської РТПП за телефонами 0522 351856 (контактні особи: Людмила Солонар (wes@chamber.kr.ua) та Ольга Данилова (info@chamber.kr.ua).

 

Порядок денний + анкета учасника ...>>>

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,3 0
EUR
100
3231,0 3
USD
100
$
2814,9 7
Дата: 24.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER