Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

«AGROEXPO-2017» - справжній бренд Кіровоградщини

AgroExpo 11З 20 по 23 вересня в обласному центрі проходила п'ята, ювілейна Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO-2017» - найбільший та наймасштабніший захід серед подібних в Україні. І ми пропонуємо Вашій увазі хроніку цьогорічної «AGROEXPO».

 

Перший день «AGROEXPO-2017»: оновлення рекорду

Учасниками ювілейної «AGROEXPO», за офіційною інформацією, стали більше п'ятисот компаній з 10 країн світу. Серед них представники світових лідерів у виробництві сільськогосподарської техніки зі Сполучених Штатів Америки, Канади, Бразилії, Німеччини, Франції, Італії, Польщі та інших країн.

AgroExpo 10Для відвідувачів виставкові площі, а цьогоріч вони склали рекордні 100 тисяч квадратних метрів, почали працювати о дев'ятій ранку. Для учасників та гостей, в перший день виставки, були доступні статичні експозиції на відкритій виставковій площі та в критому павільйоні, виставка тваринництва, автомобільна виставка «Autoland», а також, на ярмарковій сцені просто неба, туристична виставка «Зелені садиби Кіровоградщини».

Слід зазначити, що свої новинки на виставці демонстрували не лише виробники сільгосптехніки, а й автомобільні дилери. Так, на виставці «Autoland», за словами фахівців, відбулося декілька всеукраїнських прем'єр.

Ще до офіційного відкриття «AGROEXPO», в її рамках почала роботу Міжнародна конференція «Сімейні тваринницькі ферми — нові можливості та перспективи». А паралельно з урочистостями почалася панельна дискусія Міністерства аграрної політики та продовольства України на тему: «Розвиток вітчизняного машинобудування — для новітніх агротехнологій».

AgroExpo 03Загалом же, старт п’ятій Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2017» дали очільники області й міста.

Голова ОДА Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова Андрій Райкович подякували оргкомітету виставки, в тому числі і торгово-промисловій палаті, за високий рівень організації заходу, побажали учасникам плідної роботи, а гостям виставки – приємних вражень.

На урочистостях була присутня й президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

AgroExpo 05Символічну стрічку, на знак офіційного початку заходу, перерізали почесні гості разом з ініціатором виставки, головою ради асоціації «Украгромаш», а також головою наглядових рад компаній «Ельворті ГРУП» та «Гідросила ГРУП» Павлом Штутманом.

Майже одразу після офіційного відкриття стартували польові демонстрації роботи сільськогосподарської техніки на, знову ж таки, рекордних 60 тисячах квадратних метрах спеціального полігону, у безпосередній близькості до головних експозицій учасників.

Також, в перший день виставки, відбулася ще одна панельна дискусія Міністерства аграрної політики та продовольства України. Тема: «Європейська модель допуску на ринок сільськогосподарської техніки. Питання експортно-імпортних операцій та реєстрації сільськогосподарської техніки».

Другий день «AGROEXPO-2017»: інвестфорум, ярмарок та стронгмени

AgroExpo 20Експозиції просто неба та в критому павільйоні, виставка тваринництва та автомобільна виставка, як і в перший день виставки, були доступні з дев’ятої години ранку. Так само, о дев’ятій, розпочав роботу «Покровський ярмарок».

Старт ярмаркуванню дали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова Андрій Райкович.

Цьогоріч «Покровський ярмарок» зібрав понад 500 учасників з різних областей України, а саме: Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Харківської, Дніпропетровської, Житомирської, Черкаської, Кіровоградської та інших. На ярмарку були представлені експозиції Кіровоградського району та Соколівської ОТГ, Онуфріївського, Бобринецького, Новомиргородського, Олександрівського, Новоукраїнського та Світловодського районів.

AgroExpo 19Як і в попередні роки програмою заходу були передбачені цікаві сюрпризи та розваги, конкурси, виступи творчих колективів та широкий асортимент продовольчих та декоративних товарів.

Родзинкою ж цьогорічного «Покровського ярмарку» стало «Стронгмен-шоу» найсильніших атлетів України під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя Вірастюка.

До конкурсів долучили глядачів та гостей заходу. А найбільш видовищною частиною змагань стала спроба встановлення рекорду України у категорії «Спорт, спеціальна підготовка» з перетягування трактора, агрегованого посівним комплексом загальною вагою 27200 кг. Рекорд встановили атлети Олексій Новіков, Руслан Петруня, Сергій Пономарьов та Богдан Лук’яненко, які подолали дистанцію 3 метри 7 сантиметрів. Рекорд було зафіксовано «Книгою рекордів України».

Головною подією ділової програми другого дня виставки став Міжнародний форум «Центральноукраїнський інвестиційний день», який зібрав на одному майданчику представників бізнесу, іноземних регіонів-партнерів, дипломатичних установ, а також ТППУ та низки регіональних ТПП.

Усі бажаючі, як і в перший день, могли відвідати полігон польової демонстрації роботи техніки, пригоститися смаколиками та придбати крафтові продукти харчування.

Третій день «AGROEXPO-2017»: презентації, конкурси та призи

В одному з конференц-залів критого павільйону виставки юним відвідувачам виставки, а особливо абітурієнтам та їх батькам, аграрні вищі навчальні заклади презентували себе та свою діяльність в рамках освітнього ярмарку.

AgroExpo 09Відвідувачі ж «Покровського ярмарку» насолоджувалися традиційним конкурсом «Гapбуз-велетень», конкурсом на найкращий крафтовий сир – «Народний вибір», а також ще однією цьогорічною новинкою від організаторів та учасників виставки - шoу «Мийкa у бікіні».

У конкурсі на найбільший гарбуз переміг Валерій Помазан з селища Кожанка Київської області. Переможний гарбуз важив 46,8 кг. За вирощеного велетня хазяїн отримав традиційний приз – 32-дюймовий телевізор.

Крім того, як і в попередні дні «AGROEXPO» діяли експозиції просто неба та в критому павільйоні, виставка тваринництва та автомобільна виставка, а також демонстраційний полігон та торгові ряди «Покровського ярмарку».

Четвертий день «AGROEXPO-2017»: підбиття підсумків

AgroExpo 21На сцені «Покровського ярмарку» підбивали підсумки конкурсів «Покровська смакота», «Зелена краса» та «Народний митець», а у критому павільйоні пройшла підсумкова прес-конференція організаторів Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO-2017».

За словами директора ТОВ «Украгроекспо» Ігоря Глібка, за перші три дні лише критий павільйон виставки відвідали 25 тисяч відвідувачів. У четвертому «Покровському ярмарку» взяли участь 530 учасників, а у самій виставці, за уточненою інформацією – понад 580 компаній.

Крім того, як повідомив голова ради асоціації «Украгромаш» Павло Штутман, на виставці діяла акція, в якій брали участь близько 10 компаній. Суть акційної пропозиції полягала в наступному: якщо покупець оформляє договір на поставку техніки, отримує знижку 5%, якщо одразу купує виставковий екземпляр – має знижку в 10%, оскільки виробник економить на транспортуванні.

AgroExpo 12Що ж стосується фінансового боку організації найбільшої в Україні виставки, то організаційні витрати повністю покрили внески учасників «AGROEXPO». Жодних коштів з обласного чи міського бюджетів на проведення заходу не виділяли.

 

Кількість учасників та гостей виставки в черговий раз довела актуальність та потрібність заходів аграрного спрямування для України. Більше того, на думку багатьох поважних гостей «AGROEXPO», її можна сміливо вважати одним з брендів Кіровоградської області.

AgroExpo 01AgroExpo 02AgroExpo 04AgroExpo 06AgroExpo 07AgroExpo 08AgroExpo 13AgroExpo 14AgroExpo 15AgroExpo 16AgroExpo 17AgroExpo 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба / 28.09.2017.

 

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,2 0
EUR
100
3299,9 -3
USD
100
$
2806,3 0
Дата: 24.09.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER