Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Кіровограді

DSC 455318 вересня 2014 року на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбулась офіційна частина виїзного засідання Міжнародного Трейд-клубу, у якому взяли участь представники Аргентини, Білорусі, Бельгії, Ізраїлю, Канади, Кореї, Китаю, Литви, Латвії, Норвегії, Польщі, Росії, Румунії та Словаччини.

Членів Міжнародного Трейд-клубу привітали перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко та президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко.

DSC 4610Під час офіційної частини засідання учасників було поінформовано про економічний потенціал та інвестиційну привабливість Кіровоградської області, основні тенденції розвитку Кіровоградщини, а також про роль торгово-промислової палати у розвитку міжнародних економічних зв’язків регіону.

В знак підкріплення озвучених намірів про співпрацю, Віктор Серпокрилов та президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Соня Крайчова підписали відповідний меморандум.

Крім того, під час офіційної частини засідання Трейд-клубу відбулася презентація двох проектів, пов’язаних із найбільш актуальною для України темою – енергозбереженням. Зокрема, було представлено проект ТДВ "Інтерресурси", які встановлюють котельні, що працюють на трісках, а також проект заміщення споживання природного газу, який реалізує ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА".

Продовжилося засідання зустрічами членів Міжнародного Трейд-клубу з представниками ділових кіл області.

Довідково: Всеукраїнська громадська організація «Міжнародний Трейд-клуб в Україні» об'єднує співробітників торгово-економічних відділів майже 60 посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Мета діяльності Трейд-клубу - створення умов для надання іноземним дипломатам більш повної інформації про економічний потенціал України, сприяння просуванню українських товарів на міжнародні ринки, залучення в Україну іноземних інвестицій.

DSC 4555      DSC 4648

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,3 0
EUR
100
3231,0 3
USD
100
$
2814,9 7
Дата: 24.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER