Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Круглий стіл «Реалізація виборчих прав переселенців»

14 жовтня 2014 року на базі Кіровоградської торгово-промислової палати відбувся круглий стіл на тему “Виборчі права переселенців. Як їх реалізувати?». Організатором заходу виступила Всеукраїнська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив» в рамках проекту «Підвищення рівня прозорості державного реєстру виборців України» за підтримки уряду Канади.

Метою заходу стало обговорення проблем, пов’язаних з реалізацією виборчого права вимушених переселенців із зони АТО та тимчасово окупованої території АР Крим.
Враховуючи обставини, що значний відсоток вимушених переселенців не пройшли процедуру тимчасової зміни місця голосування, вони фактично позбавлені можливості проголосувати в день виборів. Ця проблема стосується також людей, які перебувають у відрядженні, і студентів, які в день голосування не зможуть поїхати додому, на місце їхньої офіційної реєстрації.

У ході круглого столу було роз’яснено процедуру тимчасової зміни місця голосування, перевірки себе у списку виборців та включення до зазначеного списку на дільниці, яка є максимально наближеною до місця перебування громадянина в день виборів.
В обговоренні взяли участь експерти з виборчого права, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості, які опікуються проблемами вимушених переселенців з Донбасу та АР Крим, юристи та фахівці із залучення населення до виборчого процесу та органів Державної реєстраційної служби, які формують списки виборців, громадські активісти.

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,3 -0
EUR
100
3225,6 7
USD
100
$
2803,7 12
Дата: 19.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER