Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Підписано угоду про співробітництво з ТПП м.Пафос (Кіпр)

Співробітництво між Україною та Республікою Кіпр традиційно розвивається у дусі взаєморозуміння і довіри, що сприяє зближенню позицій наших країн з багатьох актуальних питань міжнародних відносин.

6 листопада президент КРТПП Ірина Саєнко у складі делегації ділових кіл України на чолі з президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим взяла участь у зустрічі з керівництвом та активом ТПП м. Пафос, під час якої відбулося підписання Угод про співробітництво між ТПП м. Пафос та Дніпропетровською, Кіровоградською, Черкаською та Сумською ТПП.

В рамках угоди, підписаної між Кіровоградською РТПП та ТПП м. Пафос, планується здійснювати обмін діловою інформацією з кіпрськими колегами, організовувати спільні ділові заходи за участю українських та кіпрських компаній, а також всіляко сприяти виходу наших підприємств на ринки Кіпру.

Крім того, ТПП України відкрила на Кіпрі свій представницький офіс. Рішенням Президії ТПП України його керівником призначено відомого кіпрського бізнесмена, віце-президента ТПП м. Пафос, Почесного консула України у м. Пафос Іоанніса Арістодему, якому було вручено відповідний сертифікат. В урочистому відкритті установи взяли участь понад 250 гостей - дипломатів, політиків, бізнесменів, представників культури і духовенства, української діаспори.

До кінця поточного року очікується візит кіпрських підприємців до України, а на початку наступного планується спільно провести виставку товарів та послуг Республіки Кіпр у Києві.

за інформацією прес-служби КРТПП та
департаменту зв’язків з громадськістю ТПП України

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
USD
100
$
2808,0 -10
EUR
100
3227,6 -5
RUB
10
Р
4,3 0
Дата: 23.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER