Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Міжнародний день інвалідів

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

На Кіровоградщині Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Президент Кіровоградської РТПП та депутат міської ради Ірина Анатоліївна Саєнко цього дня також приділила увагу людям з обмеженими фізичними можливостями, які проживають на території одномандатного мажоритарного виборчого округу № 7.

Сьогодні 17 осіб із числа інвалідів отримали допомогу для придбання необхідних медичних препаратів, зокрема: Штанченко Л.І., Ланецька С.Г., Жуліна З.Г., Усенко Н.А., Лопушенко О.П., Басиста Р.М., Чунарьов В.О., Моторна Л.П., Караманенко О.К., Федоренко О.М., Дюбайло В.О.,  Галета А.О., Марвеєва В.А., Товстоган Є.І., Ткаченко Н.Т., Олійник Г.С., Муха В.Я.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги.

Тож хочеться побажати Всім, на чию долю випали нелегкі випробовування, витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми!

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,3 0
EUR
100
3231,0 3
USD
100
$
2814,9 7
Дата: 24.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER