20 червня 2019 року

У багатьох проектах ми зустрічаємо або прямий запит на надання консультацій із визначення методології оцінки результатів компанії, підрозділів, управлінських рішень, або ж бачимо наслідки хибної оцінки, яка шкодить компаніям.

12 червня 2019 року

В приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться  УКРАЇНСЬКО-ПАКИСТАНСЬКА  ділова зустріч та УКРАЇНСЬКО-ТУНІСЬКА ділова зустріч.

Запрошуємо з 28 по 29 травня 2019 р. відвідати курс навчання для членів тендерних комітетів, а також постачальникам товарів, робіт та послуг, про проведення семінару з питань публічних закупівель 

15 травня 2019 року

З метою виявлення і допомоги у становленні представників майбутніх науковців програмної інженерії, спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в ІТ технологіях, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу реалізацію й отримання життєвого досвіду і поглиблення спілкування і соціалізації молоді 15 травня 2019 року з 12:30 до 15:30 години на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати міста Кропивницького за адресою вул. Преображенська, 79-А. Кропивницький, Кіровоградської області, пройде симпозіум з проблеми «Захист авторських прав на розробки робототехніки та 3D моделювання».

30 травня 2019 року

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у конференції.

Завдяки помірним початковим вкладенням в бізнес, козівництво в Україні стає дедалі популярним і показує стійке зростання. Споживач стає більш вибагливим до якості і користі продуктів харчування та все частіше віддає перевагу екологічно чистим продуктам. Проте потенціал малих та середніх фермерів Кіровоградської області, на сьогодні використовується недостатньо ефективно. У сфері агробізнесу, відбувається певний інформаційний колапс, який не дає повною мірою відчути свої можливості розвитку, в тому числі й завдяки кооперації.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider