25 листопада 2019 р. відбудеться щорічна агроконференція AgroDay 2019.
До участі запрошуємо: виробників сільськогосподарської продукції, землевласників, власників та працівників підприємств агропромислової галузі, фахівців, які займаються селекційною роботою та насінництвом!
Агроконференція AgroDay 2019 відбувається в рамках #ЄвропейськийТижденьПідприємництва за ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки #ЄБРР.
Мета конференції - надання актуальної інформації українським аграріям про доступ до програм державної, фінансової та інституційної підтримки галузі. 
Завдяки європейській ініціативі #EU4Business участь у форумі для українських МСБ є безкоштовною.
Місце проведення: Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, вул Преображенська, 79-А.
Для участі зареєструйтеся за телефоном +380506432971 або за посиланням: https://form.jotformeu.com/9279284522236

#ЄвропейськийТижденьПідприємництва
#ПрямуємоРазом

18 грудня 2019 року У Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті відбудеться семінар "Маркетинг консалтингової діяльності".

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Конференція "Перспективи розвитку бджільництва у Кіровоградській області" відбудеться 31 жовтня в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні.
Запрошуємо всіх, хто займається бджолярством.
Розвиток бджільництва - важливий чинник економічного розвитку Кіровоградщини. Популярність меду зумовлена тим, що споживачі надають перевагу натуральним підсолоджувачам, шукаючи здорові альтернативи рафінованому цукру. Популярною нішею для меду є тренд органічної продукції. Окрім того, споживачі зацікавлені в продуктах з новими смаками. На провідних європейських медових ринках зростає популярність монофлорних сортів меду з акації, конюшини, ялиці, сосни.
Мета заходу: допомогти бджолярам області та їх об'єднанням підвищити ефективність діяльності, познайомити їх з перспективними технологіями. На конференції також будуть обговорюватися питання підвищення рентабельності та формування доданої вартості у бджільництві.
Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://form.jotformeu.com/92653353223353
Участь безкоштовна. Учасники отримають роздаткові матеріали. Під час конференції передбачені легкий сніданок, кава-перерви, обід.
Довідки за телефоном +380506432971

Враховуючи зміни законодавства у сфері публічних закупівель, запрошуємо Вас підвищити свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід з питань проведення тендерів.

Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікат.

Курс навчання/підвищення кваліфікації спеціалістів з публічних закупівель відбудеться:

  • 27-28 листопада
  • 12-13 грудня

Семінари проводяться за адресою: вул. Преображенська, 79-А. Початок занять о 10.00.

Вартість для одного учасника з ПДВ складає - 1380,00 грн. До вартості входить навчання, методичні матеріали, консультації, кава-брейки.

Реєстрація обов’язкова:

 https://goo.gl/forms/8RoAUfBpzWyQePi02

або заповнити анкету та надіслати: факс 0522 240289, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За довідками звертайтесь за телефоном (0522) 35-18-56.

tendertr

 

11-12 вересня 2019 року

Для мікро-, малого та середнього бізнесу всіх галузей!

Запрошуємо керівників підприємств та служб збуту МСП, які  мають наміри брати участь у процедурах публічних закупівель, фахівців МСП, які займаються підготовкою тендерної документації, взяти участь у тренінгу «Участь МСБ у публічних закупівлях», що відбудеться 11-12 вересня в рамках ініціативи #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider