Конференція "Перспективи розвитку бджільництва у Кіровоградській області" відбудеться 31 жовтня в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні.
Запрошуємо всіх, хто займається бджолярством.
Розвиток бджільництва - важливий чинник економічного розвитку Кіровоградщини. Популярність меду зумовлена тим, що споживачі надають перевагу натуральним підсолоджувачам, шукаючи здорові альтернативи рафінованому цукру. Популярною нішею для меду є тренд органічної продукції. Окрім того, споживачі зацікавлені в продуктах з новими смаками. На провідних європейських медових ринках зростає популярність монофлорних сортів меду з акації, конюшини, ялиці, сосни.
Мета заходу: допомогти бджолярам області та їх об'єднанням підвищити ефективність діяльності, познайомити їх з перспективними технологіями. На конференції також будуть обговорюватися питання підвищення рентабельності та формування доданої вартості у бджільництві.
Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://form.jotformeu.com/92653353223353
Участь безкоштовна. Учасники отримають роздаткові матеріали. Під час конференції передбачені легкий сніданок, кава-перерви, обід.
Довідки за телефоном +380506432971

Запрошуємо з 28 по 29 травня 2019 р. відвідати курс навчання для членів тендерних комітетів, а також постачальникам товарів, робіт та послуг, про проведення семінару з питань публічних закупівель 

tendertr

 

11-12 вересня 2019 року

Для мікро-, малого та середнього бізнесу всіх галузей!

Запрошуємо керівників підприємств та служб збуту МСП, які  мають наміри брати участь у процедурах публічних закупівель, фахівців МСП, які займаються підготовкою тендерної документації, взяти участь у тренінгу «Участь МСБ у публічних закупівлях», що відбудеться 11-12 вересня в рамках ініціативи #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні.

20 червня 2019 року

У багатьох проектах ми зустрічаємо або прямий запит на надання консультацій із визначення методології оцінки результатів компанії, підрозділів, управлінських рішень, або ж бачимо наслідки хибної оцінки, яка шкодить компаніям.

12 червня 2019 року

В приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться  УКРАЇНСЬКО-ПАКИСТАНСЬКА  ділова зустріч та УКРАЇНСЬКО-ТУНІСЬКА ділова зустріч.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider