1902 21Семінари від ВТЦ Імпексмаш - це унікальна можливість для хлібопеків і кондитерів ознайомитись з новинками обладнання та сучасними технологіями, а для співробітників компаніі отримати нових друзів-партнерів.

Саме зустрічі з професіоналами кондитерського і хлібопекарського мистецтва безпосередньо в пекарні дають змогу якнайкраще зрозуміти всі можливості обладнання і технологій виробництва найкращого українського продукту.

На другу половину березня заплановано черговий практичний семінар. Час та умови участі можна уточнити за телефонами компанії: +380504872101 та +380994502176, а також відслідковуючи новини на сайті www.impexmash.com

Одним із давніх партнерів КРТПП є рекламна агенція повного циклу «Антураж А». Нещодавно відоме спеціалізоване видання «PrintPlus» опублікувало інформацію про діяльність агенції, її продукцію, конкурентні переваги, особливості технологічних процесів та подальші плани.

Кафедра маркетингу та менеджменту Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті - партнета Кіровоградської РТПП організувала проведення науково-практичної інтернет-конференції "Маркетинг 4.0: останні тренди ", яка відбулася 10 лютого 2021 року.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider