Компанія VELTA HOLDING US подала чергову заявку до Бюро патентів та торгових марок США на «зелений» метод отримання доступного титанового порошку.

shamshurПідприємство «Гідросила АПМ» відзначило свій перший ювілей – 10-у річницю від дня заснування.

У листопаді 2009 року підрозділ "Гідросили", який займався випуском аксіально-поршньових машин, виділили в окреме підприємство - "Гідросила АПМ". Розподіл відбувся головним чином для більш ефективного розвитку виробництва.

Загальний обсяг переробленої руди на ТОВ ПФК у першому півріччі 2020 року склав 771 547 тон (134,5% по відношенню до першого півріччя 2019р.), що відповідає 43 379 тонам феронікелю з рудної сировини (134,4% до першого півріччя 2019 р.) або 8 141 тон нікелю (134,0% до першого півріччя 2019 р.).

mrija122 листопада в облдержадміністрації відбулося засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової. Учасники засідання розглянули одну заявку щодо надання фінансової допомоги ТОВ "Швейне виробництво "Мрія Є" для реалізації бізнес-проєкту.

"Мрія Є" розвиває бізнес у Кропивницькому та в Долинській. Поданий проєкт передбачає підвищення продуктивності виробництва за рахунок застосування вишивального обладнання.

За словами директора ТОВ "Швейне виробництво mrija2"Мрія Є" Інни Чижик, підприємство планує спрямувати фінансову допомогу РФПП на придбання двох нових вишивальних машин, які необхідні для оздоблення корпоративного одягу, виготовлення текстилю для ресторанів і готелів, а також подарункових виробів. У результаті реалізації бізнес-плану буде створено 10 нових робочих місць. 

Після обговорення поданого заявником бізнес-плану члени Наглядової ради РФПП вирішили надати фінансову допомогу на зворотній основі за рахунок коштів фонду для реалізації зазначеного проєкту.

mr14 грудня ТОВ "Швейне виробництво "Мрія Є" (керівник Інна Чижик) вітало гостей – вихованців дитячого будинку «Наш дім».

Екскурсія була ініційована міськрайонним центром зайнятості в рамках профорієнтаційної роботи. Керівник відділу продажу підприємства Ігор Рябов провів цікаву екскурсію, діти отримали безліч позитивних емоцій та приємні подарунки від підприємства.

mr2

ud1Гостей будуть зігрівати не тільки привітні та добрі люди, а й енергоефективні обігрівачі від «СП Розумний дім» 

Krop:Hub - це унікальне місце, як для нашого міста, так і для України в цілому, створене загальними зусиллями людей, які вболівають за Україну та її народ. Щирими людьми, що віддають власний час, частинку своєї душі задля підтримки військових та їх сімей. Сюди можуть завітати усі бажаючі, щоб цікаво провести час, завести нових друзів, познайомитися з письменниками, акторами, взяти участь у майстер-класах та тренінгах, привести діток на розвиваючі заняття.

ud2Krop:Hub тільки недавно почав свою діяльність, але вже встиг привернути до себе увагу та полюбитися містянам.

«Ми також любимо такі цікаві місця, тому залюбки заглянули в гості. І відразу зрозуміли, чим можемо бути корисними. Приміщення, де розташований центр, не мало опалення. Спеціально пишемо у минулому часі, тому що раді виконати нашу головну місію – нести тепло та красу до кожного українця, створювати затишну та комфортну атмосферу. А ще приємніше робити таку добру справу для таких людей, як у цьому просторі. З першого ж візиту розумієш, що там добро, привітно, що там однодумці! Ми доставили та встановили наші сонечки - керамогранітні обігрівачі у приміщення Хабу. Нехай вони зігрівають усіх присутніх і частинка нашого тепла відчувається у кожному куточку. Раді знайомству. На цьому наша дружба лиш починається! Попереду дуже багато цікавого!», - ділиться враженнями представник «СП Розумний дім».

#KropHub

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider