Угода про вільну торгівлю, підписана між Україною та Канадою, відкрила для українських експортерів 98% канадського ринку товарів і надала їм унікальні можливості, яких раніше не було.

У зв'язку з цим, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата запрошує керівників, власників та представників компаній взяти участь у навчальному тренінгу "Як експортувати до Канади".

cutis kr

Мета тренінгу - підвищення спроможності українських підприємств для успішного експорту товарів та послуг до Канади шляхом навчання ключовим навичкам та особливостям ведення зовнішньоекономічної діяльності з Канадою в рамках угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною (CUFTA).

Відвідавши наш тренінг, ви:
- отримаєте практичні знання та навички щодо експорту продукції до Канади,
- вивчите шляхи пошуку ділових партнерів у Канаді.
- дізнаєтеся про останні тенденції на канадському ринку

Захід відбувається за підтримки Canada-Ukraine Trade and Investment Support project - CUTIS, Canada-Ukraine Chamber of Commerce.

Участь у заході безоплатна за умови попередньої реєстрації за адресою: http://clc.am/sRpWpw

Тренінг відбудеться 6 лютого 2019 року в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті (вул. Преображенська, 79-А)

За детальною інформацією звертайтеся за контактним телефоном +380681922918 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider