Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та повідомляє, що в місті Стамбул (Турецька Республіка) з 23 по 25 травня 2019 року відбудеться міжнародна виставка China Homelife Turkey 2019.

 

Це найбільша торгова виставка кращих виробників з Китаю у Центральній та Східній Європі. Цього року очікується понад 800 компаній-виробників з Китаю, які представлять більш ніж 50 000 високоякісних китайських брендів – меблеві тканини, домашній текстиль, тканини, одяг та аксесуари, освітлювальна продукція, меблі, декоративні предмети і подарунки, посуд, товари для дому, побутова хімія, електроприлади, будівельні матеріали, обладнання та інструменти, обладнання для кухні та ванної, логістичне обладнання, станки та машинне обладнання.

Кіровоградська РТПП організовує колективну поїздку представників делегації ділових кіл нашого регіону для відвідування виставки China Homelife Turkey 2019.

Під час поїздки заплановано: відвідування виставки, бізнес зустрічі в форматі В2В, участь представників делегації в роботі семінарів, конференцій, лекцій, майстер-класів на тему ведення бізнесу з китайською стороною та отримання кваліфікованої консультації з організації імпорту з Китаю.

Пропонуємо Вам увійти до складу делегації, яка відвідає виставку China Homelife Turkey 2019.

Учасники сплачують організаційний внесок у розмірі еквіваленту 55 євро у національній валюті (з ПДВ), до якого включено:

  • 3 ночі проживання у 4-зірковому готелі;

  • сніданок в готелі, обід під час виставки;

  • трансфер з аеропорту в готель, готель-виставка-готель;

  • VIP-вхід на виставку, доступ у VIP-зали та зону пошуку партнерів В2В;

  • рекламна сумка, каталог і документація.

Додатково учасниками сплачується переліт до Стамбулу і в зворотному напрямку - від 150 євро.

З питань участі пропонуємо звертатись до управління зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградської РТПП за тел.: (0522) 35-18-56.. 

Кількість місць обмежена.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider