Конференція "Перспективи розвитку бджільництва у Кіровоградській області" відбудеться 31 жовтня в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні.
Запрошуємо всіх, хто займається бджолярством.

Розвиток бджільництва - важливий чинник економічного розвитку Кіровоградщини. Популярність меду зумовлена тим, що споживачі надають перевагу натуральним підсолоджувачам, шукаючи здорові альтернативи рафінованому цукру. Популярною нішею для меду є тренд органічної продукції. Окрім того, споживачі зацікавлені в продуктах з новими смаками. На провідних європейських медових ринках зростає популярність монофлорних сортів меду з акації, конюшини, ялиці, сосни.
Мета заходу: допомогти бджолярам області та їх об'єднанням підвищити ефективність діяльності, познайомити їх з перспективними технологіями. На конференції також будуть обговорюватися питання підвищення рентабельності та формування доданої вартості у бджільництві.
Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://form.jotformeu.com/92653353223353
Участь безкоштовна. Учасники отримають роздаткові матеріали. Під час конференції передбачені легкий сніданок, кава-перерви, обід.
Довідки за телефоном +380506432971

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider