У Кіровоградському регіоні активно розвивається ресторанний сервіс. Щороку з'являються нові заклади, саме тому ми підготували тренінг для початківців у цій справі та підприємств котрі вже давно працюють в ресторанному секторі.


restor

📌Запрошуємо власників та топ-менеджерів ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування 2 березня 2020 р. з 09:00 по 17:00.

"Ефективне управління рестораном" – дводенний тренінг, скерований на здобуття практичних знань:
- Фінансовий облік в ресторані
- Маркетинг і реклама
- Управління кухнею
- Управління рестораном і людьми

Учасники заходу здобудуть якісні, професійні знання, котрі допоможуть в розвитку малих та середніх підприємств (МСП). Практичні навички та кваліфіковану консультацію від фахівців.

📌Місце проведення: м. Кропивницький, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата (вул. Преображенська, 79-А), к. 214

Тренінг проводиться у рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки ЄБРР. Навчання інтерактивне, включає практичні вправи.

Вартість участі у тренінгу 1800грн.

🖍Для участі у тренінгу обов'язково заповніть реєстраційну форму за посиланням https://form.jotform.com/200222262021331 не пізніше 15 лютого 2020 р.

Реєструйтеся, кількість місць обмежена!

🖍За додатковою інформацією звертайтеся за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (050) 6432971.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider