24 лютого 2021  об 11:00  відбудеться  онлайн-конференція "Україна - Катар: можливості співпраці, інструменти співробітництва з перською Затокою" за участю українських та катарських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.

UA KatarЗахід організовується у співпраці з Торгово-промисловою палатою Катару та Посольством України в Державі Катар.

Після пленарної частини, відбудуть B2B перемовини за основними секторами:

 

  • нафта та газ;

  • технології;

  • туризм.

Окрім основних направлень двосторонніх перемовин, представники інших секторів також матимуть можливість презентувати свою компанію.

Катарська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: чорні метали та вироби з них, продукція агропромислового комплексу (зернові культури (на першому місці по експорту є ячмінь), молоко і молочні продукти, яйця птиці, натуральний  мед, м'ясо та їстивні субпродукти, вироби деревообробної промисловості (меблі, вироби з деревини), машинобудування тощо.

Крім того, катарська сторона зацікавлена в участі українських компанії щодо спорудження та території Катару терміналів для зберігання (переробки) зернових та соняшникової олії з України. Перспективними напрямами розширення українського експорту до Катару залишаються поставки будівельних матеріалів та експорт послуг (виконання українськими компаніями робіт з будівництва доріг, готелів, спортивних об’єктів на правах субпідрядників, а також їхнє оснащення).

Катарський імпорт представлений переважно такими товарними позиціями: пластмаси, полімерні матеріали, органічні хімічні сполуки, продукція нафтохімічної галузі.

Он-лайн формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Вартість участі – 360 грн (вкл.ПДВ)

РЕЄСТРАЦІЯ

Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

  • особисте знайомство з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об'єднань,компаніями, потенційними партнерами;

  • отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на катарському ринку;

  • кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги компанії іншим учасникам заходу;

  • прямі преговори.

Мова заходу: українська/англійська з послідовним перекладом

Контакти для довідок:
Ольга Сухенко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 044 461 98 07);
Юлія Єгорова (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 044 461 98 07)

Тривалість вебінару орієнтовно – 1 година 40 хв.

ДОВІДКОВО:

ВІЗА: Між Україною та Державою Катар діє безвізовий режим.

Держава Катар, (столиця м. Доха) знаходиться на півострові Аль-Катар у східній частині Аравійського півострова, на узбережжі Перської затоки.

Стратегічні природні ресурси: величезні поклади природного газу, нафти.

Релігія: іслам

Державна мова: арабська. Більшість населення володіє англійською.

Економіка: ВВП на душу населення –129,7 тис. дол. США на рік (2016 р.) – перше місце у світі.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider