20 листопада за ініціативи Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, у рамках партнерства з програмою «CUTIS», пройшов тренінг для представників малого та середнього бізнесу на тему «Підвищення самооцінки та вміння ставити цілі». Навчання зорієнтували на жінок у бізнесі, адже за оцінками експертів саме жіноче підприємництво стає найбільш вразливим в умовах пандемії та викликаних нею карантинних обмежень.

За ініціативи Посольства України в Державі Кувейт, за активного сприяння КРТПП, відбувся онлайн Брифінг для українських експортерів продуктової групи Кіровоградської області «Економічний потенціал українсько-кувейтської співпраці».

Сьогодні у м. Одесі розпочався українсько-польський економічний форум на тему «Перспективи співпраці України та Польщі: реалізація спільних ініціатив та проектів у сфері транспорту та енергетики», співорганізатором якого виступила ТПП України.

8 жовтня в обласній державній адміністрації проаналізували проект Плану антикризових заходів щодо мінімізації впливу негативних наслідків пандемії коронавірусу COVID-19 на соціально-економічну ситуацію в Кіровоградській області.\

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider