ata ucciПро це повідомив перший віце-президент ТПП України, посилаючись на статистичні дані, згідно з якими, за 2019 рік експортери оформили більше тисячі карнетів АТА, виданих системою ТПП України.

centr rr21Центр інформаційної підтримки бізнесу у м.Кропивницькому заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку працює з 2017 року. Головне завдання ЦІПБ - допомогти підприємствам малого та середнього бізнесу Кіровоградщини ставати більш успішним та конкурентним.

kadru 3"КАДРИ ТА ЗАРПЛАТА – ПРАЦЮЄМО НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ", з такою темою ознайомили підприємців на семінарі, що відбувся 20 грудня в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті. Зацікавленість до цієї теми виявили не лише підприємства різних сфер діяльності та фізичні-особи підприємці, а й установи закладів освіти та дошкільні навчальні заклади.

akylu 4 o19 грудня в актовій залі Кіровоградської РТПП відбулось нагородження фіналістів V Міського бізнес-турнірі "Стратегія фірми. Кропивницький-2019". В цьогорічному міському Турнірі прийняло участь більше 600 учасників.

ebrr 191218 4Організатори семінару: Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Кропивницький, створений на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата та ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.

baku3Президент Кіровоградської РТПП Саєнко І.А., спільно з представниками Сумської, Рівненської та Полтавської регіональних палат прийняла участь в дводенному візиті в столицю Азербайджанської Республіки, місто Баку, у складі бізнес-місії від ТПП України.

haccp foto2Сьогодні, 16 грудня, в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті розпочато дводенний семінар-практикум "НАССР: Міжнародні стандарти харчової безпеки в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах", організованого начальником відділу фінансово-інформаційних послуг - Надією Воленшчак, для освітянських та дитячих дошкільних закладів, на якому зацікавлені представники цих установ отримають практичні знання при розробці, впровадженні та функціонуванні системи харчової безпеки в дитячих закладах.

h22Хакатон «Smart Krop» у Кропивницькому

У Кропивницькому впродовж  7- 8 грудня відбувся перший хакатон «Smart Krop». Міські майстри ІТ-сфери протягом 48 годин створювали сучасні електронні сервіси, які покликані зробити міську владу Кропивницького більш прозорою та відкритою, а життя h11містян – комфортнішим. В роботі журі хакатону взяла участь президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider