20-21 лютого 2020 року у Кіровоградській ТПП відбувся тренінг "Як довести що ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС?", який став базовою допомогою підприємцям, що мають намір продавати свою продукцію до Європи.

Дводенний тренінг під назвою "Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС", розпочався сьогодні, 20 лютого, у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті.

ТПП України та Аналітичний центро Аграрного союзу України розпочинають безкоштовне навчання співробітників системи ТПП України – майбутніх тренерів із підготовки бізнесу до перевірок контролюючими органами.

Сьогодні в приміщенні ТПП України президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко разом з власником виробництва високоякісних текстильних виробів "Штори Люкс" Тамілою Покутнею взяли участь в Українсько-турецькому бізнес-форумі, який проходить під головуванням президентів України Володимира Зеленського та Турецької Республіки Реджепа Тайїпа Ердогана.

Про це повідомив перший віце-президент ТПП України, посилаючись на статистичні дані, згідно з якими, за 2019 рік експортери оформили більше тисячі карнетів АТА, виданих системою ТПП України.

Центр інформаційної підтримки бізнесу у м.Кропивницькому заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку працює з 2017 року. Головне завдання ЦІПБ - допомогти підприємствам малого та середнього бізнесу Кіровоградщини ставати більш успішним та конкурентним.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider