23032021 1У лютому 2021 року зростання обороту роздрібної торгівлі України становило 5,6% (3,5% у січні 2021 року) навіть на тлі досить високої бази порівняння минулого року (15,7% у лютому 2020 року).

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що товарообіг роздрібної торгівлі України в січні-лютому 2021 року зріс на 4,6% в порівнянні з січнем-лютим 2020 року.

«Позитивна динаміка галузі, в першу чергу, є свідченням відновлення активності у більшості сфер економіки та поліпшення споживчих настроїв населення. Також позитивним факторами впливу є збільшення соціальних стандартів та підтримка з боку держави бізнесу та населення», - зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

2032021 18 березня - офіційний вихідний, однак система електронних платежів Національного банку України працює у режимі 23/7, і банки мають змогу самостійно встановлювати графік роботи.

"Понеділок наступного тижня, 8 березня, – офіційний вихідний. Система електронних платежів Національного банку України (СЕП) працює у режимі 23/7. Це значить, що незалежно від святкових та неробочих днів банки мають можливість здійснювати міжбанківські платежі майже цілодобово та 7 днів на тиждень", - йдеться в повідомленні.

Банки України самостійно визначають свій порядок роботи у вихідні, святкові та неробочі дні. Водночас вони враховують власні потреби та потреби своїх клієнтів, а також керуються нормами законодавства України.

Банки, які здійснюватимуть міжбанківські платежі 6-8 березня, відображатимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 9 березня 2021 року, додали в НБУ.

25022021 1На засіданні Президії Торгово-промислової палати України призначено нових представників ТПП України за кордоном: Миколу Давиденка – представником ТПП України в Республіці Узбекистан, Олександра Урбановича – представником ТПП України в Північній Македонії та Владислава Мітрохіна – представником ТПП України в Кельні (Німеччина).
Нагадуємо‼️ Кіровоградська РТПП надає комплексні послуги для експортоорієнтованого бізнеса:
- Консультаційна підтримка;
- Підготовка комерційних пропозицій;
- Організація спільної роботи з Міністерством закордонних справ України, спрямованої на просування українського експорту;
- Підготовка зовнішньоекономічних контрактів;
- Організація супроводу митного оформлення вантажів;
- Видача сертифікатів про походження товарів.
Довідкова інформація: (0522) 30-87-24, (050) 488-44-43, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

402 2Кабінет Міністрів під час засідання підтримав створення Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг. Глава Уряду зазначив, що платформа, зокрема, матиме карту, на якій можна буде побачити всі ЦНАПи в країні, перейти на їхні сайти та оцінити якість послуг у тому чи іншому центрі. Про це йдеться на Урядовому порталі.

«Також на платформі проходитимуть навчальні курси та оцінювання якості навчання для працівників ЦНАПів», — зауважив Денис Шмигаль.

Взаємодія з державою повинна проходити максимально комфортно для громадян, зокрема, й у сфері надання державних послуг», – наголосив Прем’єр-міністр.

Україна експортуватиме молоко і молочну продукцію до Ліванської Республіки.

Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За програмою 5-7-9 бізнесу профінансовано майже 20 млрд грн.

Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 23 банками, серед них банки-партнери КРТПП: Укргазбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк, Альфа-банк, ОТП Банк.

Серед 134 країн світу, Україна займає 64 місце в рейтингу, який відображає інноваційний і технологічний потенціал країн світу. Про це під час публічного обговорення проекту Національної економічної стратегії-2030 заявив виконавчий директор Центру економічного відновлення, радник Прем'єр-міністра України Кирило Криволап.

Понад 90 членів СОТ, в тому числі Україна, підтримали декларацію членів СОТ щодо мікро-, малих та середніх підприємств. Зазначену декларацію було представлено всім членам СОТ на засіданні Голів делегацій.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider