20 травня 2019 року до нашого міста на ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є», в рамках підготовки до участі в торгівельній місії, завітав експерт з оцінки ефективності та вибору постачальників одягу компанії Trigon Select (Велика Британія).

Напередодні Дня Перемоги ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром» вітає ветеранів війни, які свого часу працювали на підприємстві. Ця традиція впродовж багатьох років залишається незмінною. Цьогоріч чотири ветерани зі Світловодська та Власівки отримали вітання від генерального директора Івана Марона та його заступника і директора головного заводу Михайла Бур’янського.

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства 6 травня під головуванням начальника управління Наталії Ревенко відбулось засідання колегії. Було розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перший квартал 2019 року, ефективність використання лісосировинних ресурсів, хід весняних лісокультурних робіт і стан роботи з питань запобігання та протидії корупції.

Компанії, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, часто стикаються з проблемою, пов'язаною з курсовими коливаннями на валютному ринку, що може призвести до збитків або недоотриманого прибутку. У зв'язку з цим доводиться закладати в договірну вартість товару курсові коливання, пов'язані з розривом у часі між поставкою і розрахунком за товар, або працювати за 100-відсотковою передоплатою. Про те, яким чином компаніям з ЗЕД мінімізувати свої валютні ризики, розмірковує директор департаменту корпоративного бізнесу банку «Південний» Олександр Матюшенко.

600x200

Банк «Південний» пропонує спеціальні продуктові рішення для юридичних осіб із будь-якою формою власності та фізичних осіб-підприємців, які проводять активну зовнішньоекономічну діяльність, а саме: 

 

 

Тарифний пакет «Міжнародний – з диференційованою комісією за операції з купівлі/продажу іноземної валюти ідеальний варіант для юридичних та фізичних осіб-підприємців, які працюють у сфері міжнародної торгівлі, послуг і виробництва та мають грошові обороти в іноземній валюті..

Форвардні операції валютна операція, що фіксує зобов’язання клієнта придбати/продати іноземну валюту в певний час і на певних умовах у майбутньому з зафіксованим курсом та здійснюються з метою хеджування ризиків зміни курсу валюти.

Акредитиви — грошове зобов’язання банку-емітента сплатити/взяти зобов’язання сплатити з відстроченням за пред’явленням документів. Даний вид операції використовується з метою забезпечення надійності виконання зобов’язань сторонами контракту та збільшення обігових коштів компанії (у разі непокритого акредитиву) без залучення фінансування у вигляді кредиту.

Кредити від нерезидентів —  грошові кошти, залучені позичальниками-резидентами від нерезидента у вигляді кредиту через уповноважений банк.

Документарне інкасо — форма розрахунків між покупцем і продавцем, коли банк покупця інкасує суму, яку повинен заплатити покупець проти отриманих від банка продавця (банк-ремітент) відповідних документів.

Представляючий банк надає покупцеві, за інструкціями, отриманими від банку-ремітента, документи про відвантаження товару або про надання послуг та інкасує проти цих документів належну суму з покупця.

Окрім того Банк «Південний» пропонує безкоштовні консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності:

  • Відкриття рахунків у іноземній валюті та регламент проведення операцій.
  • Консультування з питань валютного контролю.
  • Попередня перевірка зовнішньоекономічних договорів.
  • Кредити від нерезидентів.

Для отримання безкоштовні консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності зателефонуйте по телефону: 048 757 92 92 або залиште заявку на сайті банку «Південний».

 DSC065825 квітня 2019 року, НТУ «Харківській політехнічний інститут» (ХПІ) разом з Економіко-технологічним інститутом ім. Роберта Ельворті презентували для учнів та батьків старших класів обласного центру Лабораторно-експериментальну STEM-зону.

 DSC0687

 

«Неважливо, яку професію ви оберете. Головне, щоб вона була вашою, щоб ви працювали із натхненням. Фізика, хімія та інші науки, які тут презентовані, – це класно, це світ, в якому ви живете. Ми хочемо, щоб у вас запалав вогник любові до цих наук», – сказав під час презентації представник ХПІ Сергій Петров.

Для усіх відвідувачів, окрім презентації потужностей ВНЗ, проводились КВЕСТи з робототехніки, фізики, хімії, інформатики та ін. Для цього залучалась велика кількість експериментальних моделей та розробок, а також лабораторного обладнання.

«Ми у ХПІ здобули партнера, який повністю розділяє наше бачення якісної освіти в Україні, яка впроваджує нові технології. Саме STEM-технології у навчанні розвивають у студентів здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення», – підкреслив перший проректор ЕТІ ім. Роберта Ельворті Ігор Василенко.

 

 DSC0731

 DSC0677

З 2 по 5 квітня на території Міжнародного виставкового центру відбулась міжнародна спеціалізована виставка –  Київський Технічний Ярмарок присвячений новітнім технологіям та машинобудуванню, у якій  ПрАТ «Металит» взяв участь.

Загальна кількість учасників виставки ‑ 179 компаній та підприємств, також там були представлені технології та обладнання з 10 країн світу: Австрії, Білорусі, Ірану, Італії, Німеччини, Польщі, Саудівської Аравії, Чехії.

За підсумками роботи на виставці ПрАТ «Металит» провів перемовини про співпрацю з більше ніж 20 українськими компаніями. Потенційні клієнти відмітили високу якість виливок, які були представлені на експозиції.

2018-02-22-Gulfood 2018-0За сприяння КРТПП, компанії «Три Стар» та «Агродар-Україна Плюс» взяли участь у 23-й Міжнародній виставці продуктів, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії «Gulfood 2018», яка з 18 до 22 лютого проходила в Дубаї.

Gulfood - третя за розміром у світі та головна щорічна спеціалізована виставка на Близькому Сході. Серед відвідувачів виставки – власники і службовці торгівельних мереж, виробники, імпортери, експортери та дистриб'ютори продуктів і напоїв, представники готельно-ресторанного бізнесу, транспортних компаній, а також державних департаментів, які відповідають за постачання лікарень, цивільних і оборонних об'єктів.

2018-02-22-Gulfood 2018-1За приблизним підрахунками, захід зібрав разом понад 100 тисяч відвідувачів та фахівців галузі зі 185 країн світу. Найбільша кількість відвідувачів традиційно приїжджає з країн Африки, Близького Сходу та Азії, що робить Gulfood перспективним заходом для українських виробників харчової продукції.

2018-02-22-Gulfood 2018-2Загалом, за інформацією Урядового порталу, українську харчову промисловість на виставковому стенді представляли 35 компаній-виробників з усієї країни. Це виробники олії, борошна, макаронних та хлібопекарських виробів, солодощів, круп та бобових, насіння та горіхів, зернових культур, яєць, соусів та томатної пасти, молочних та м'ясних продуктів, напівфабрикатів, та харчових добавок. Ще майже 30 українських компаній прибули на виставку у складі бізнес-делегації, щоб краще вивчити ринок та ознайомитися зі світовими тенденціями галузі.

Були серед учасників і представники Кіровоградщини, члени регіональної торгово-промислової палати – ТОВ «Три Стар» і ТОВ «Агродар-Україна Плюс».

23.02.2018.

2017-07-20-ElvortiКомпанія «Ельворті» запустила спеціальний соціальний проект під назвою «Приєднуйся до команди Ельворті» В рамках проекту член КРТПП запрошує аграріїв різних регіонів та випускників кращих аграрно-технічних вишів України відвідати підприємство.

Метою є наочна демонстрація еволюції розвитку компанії. Головна ж ціль проекту – популяризувати професію "інженер" серед студентів, а також ознайомити з роботою заводу та продукцією, яку він випускає. Проект направлений на спілкування відвідувачів зі спеціалістами, інженерами, конструкторами компанії, ознайомлення з сучасним інноваційним виробництвом та новим високотехнологічним обладнанням.

Учасники проекту матимуть змогу напряму поспілкуватися з виробниками техніки, отримати найсвіжішу інформацію про сучасну аграрну техніку та новинки продукції компанії. Організатори забезпечуватимуть індивідуальний підхід до кожного учасника. Більше того, найактивніші аграрії, які візьмуть участь в проекті, отримають унікальну можливість на спеціальні сезонні знижки на техніку «Ельворті».

Першою ланкою в реалізації цього проекту є Дні відкритих дверей, які протягом першого півріччя 2017 року, під час весняної посівної, проходили на заводі «Ельворті». Підприємство відвідали аграрії з багатьох областей та студенти й випускники найкращих профільних університетів країни. Спеціалісти компанії презентували нову та серійну продукцію, ознайомили з особливостями робочих місць та професій.

Компанія, в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті», буде й надалі проводити подібні заходи для аграріїв з Полтавської, Одеської, Херсонської та інших областей України. Що ж стосується популяризації професії «інженер», то наступним етапом співпраці з провідними вишами України стане оформлення спеціалізованих лабораторій на їх базі.

За проектом можна слідкувати на офіційному сайті, а також на сторінці компанії у Фейсбук.

За матеріалами прес-служби ПАТ «Ельворті»

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider