DSC 2909-Учасниками заходу, який пройшов в обласному центрі 9 грудня 2016 року, стали представники владних структур, банківських установ, бізнес-еліти та більше ста молодих підприємців і тих, хто хоче розпочати власну справу в Україні.

Національна програма «Україна – країна підприємців» покликана зосередити увагу на проблемах безробіття та його подоланні, наслідках скорочення виробництва, відтоку кадрів за кордон , а також популяризувати культуру підприємництва в Україні.

DSC 2927-Мета подібних заходів, які проходять по всій країні – сприяти створенню нових робочих місць, та показати діючим та майбутнім підприємцям реальні можливості втілення їхніх ідей.

На відкритті форуму були присутні заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев, секретар Кіровоградської міської ради Андрій Табалов та заступник міського голови Олександр Грабенко, голова правління Кіровоградського обласного відділення УСПП Євгеній Бахмач, президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко, директор Кіровоградського РУ ПриватБанку Ростислав Масло.

DSC 3010-Президент КРТПП Ірина Саєнко та інші поважні гості, які взяли участь у відкритті форуму наголосили на необхідності розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. І вже під час дискусійної панелі учасники та спікери обговорили перспективи розвитку малого бізнесу в Україні, державні програми та законодавчі ініціативи у цій сфері, а також тему масштабування бізнесу.

Крім того, протягом форуму працювали бізнес-консультанти по програмі КУБ чи інКУБатор, з податкового законодавства, з юридичних питань та франчайзингу, до яких по допомогу чи роз’яснення міг звернутися кожен учасник.

DSC 2954-По завершенні офіційної частини заходу учасники розглянули тему започаткування бізнесу, зокрема пошуку натхнення, ідей та реалізації власної справи. Ця частина пройшла у форматі діалогу з успішними підприємцями, що з нуля побудували бізнес в Україні. А під час інтенсиву запрошені експерти розкрили присутнім бізнес-секрети та лайфхаки, що, серед іншого, стосувались питань спрощення життя підприємця, підвищення ефективності, пошуку фінансування для відкриття власної справи, а також роботи у соціальних медіа.

Головним партнером бізнес-форуму «Україна – країна підприємців» виступив ПриватБанк.

DSC 2912- DSC 3024- DSC 2901-

DSC 2998- DSC 3012- DSC 3014- 

Прес-служба / 09.12.2016

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider