ukr italЗапрошуємо взяти участь в Італійсько-українському бізнес-форумі в м. Рим (Італія) 13 червня 2019 року, початок о 9:30

Організаторами форуму з італійської сторони виступають Конфедерація італійської промисловості Confindustria, Посольство Італійської Республіки в Україні та Посольство України в Італійській Республіці.

У форумі візьмуть участь Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Анатолій Кінах, Президент УСПП, пан Манліо Ді Стефано, заступник державного секретаря з іноземних справ і міжнародної співпраці Італії, посли обох держав, а також широке коло італійських підприємців.

Робота форуму буде зосереджена на найбільш перспективних галузях українсько-італійської співпраці, а саме інфраструктура, енергетика і енергоефективність, агропромисловість, а також інвестиції та фінансові інструменти.

Проект програми форуму завантажити....

Участь в форумі безкоштовна.

За додатковою інформацією та щодо підтвердження участі просимо звертатися до Управління зовнішньоекономічних зв'язків 0522 35-18-56

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider