DSC 4608У суботу, 21 вересня, наше місто відсвяткувало славну 265-у річницю від дня заснування. Історія міста сягає 1754 року, коли була закладена фортеця на честь святої Єлисавети, унікальна фортифікаційна пам'ятка XVIII ст.

Наше місто – це «маленький Париж» у центрі України, із затишними вулицями, прекрасними архітектурними ансамблями, знаним на всю країну театром, успішними підприємствами. Але головне наше багатство – це  люди, які  творять історію.

Цього дня радо приймав гостей Ковaлівський пapк, який пеpетвоpився нa містечко pозвaг, чудових фотозон, смaколиків і pодинного зaтишку.

КРТПП разом із рекламними агентствами «Антураж А» та «Юнікс-С»  (члени палати) створили спільну святкову локацію.

a 15Розпочиналася вона книгою. Адже книга – це той храм, де народжується і зберігається духовність, це бездонне джерело знань,  це фундамент нашого життя. І невипадково  символічна книга розпочинається епіграфом: «Без минулого – немає сьогодення, без сьогодення – немає майбутнього!»  Минуле - це не тягар, це наше багатство, наш досвід, наша пам’ять. Це та основа, на якій вибудовується сьогодення і тримається майбуття.

DSC 4609 Також була представлена дерев’яна модель трамвая на електричній тязі, який діяв у 1897 - 1941 рр. Трамвайна лінія у Єлисаветграді була однією з перших в Україні. Попри те, що трамвайне сполучення так і не було відновлене у повоєнний час, той перший трамвай лишається знаковим для нашого міста.

q56

qw nТалановиті майстри агентства «Антураж А» Сергій Марущак, Ігор Геріх та Ліза Сало створили копію в дереві символічного ключа від міста, що став одним із символів цьогорічного святкування. Усі бажаючі мали можливість з ним сфотографуватися а також придбати на згадку його маленький дублікат.

 

 

q4Юні учасники свята мали чудову нагоду долучитися до оформлення  локації. Вони розфарбовували велетенську розмальовку за мотивами збірки віршів Олени Надутенко "Сонця промінь золотий", малюнки до якої створила художниця Ольга Коломієць. Банер-розмальовку виготовило рекламне агентство «Юнікс-С» (директор Наталія Агапутова).

sss1У сувенірній крамничці рекламне агентство «Антуражq7 А» презентувало ексклюзивні дерев’яні вироби власного виробництва: світильники, подарункові коробки, підставки під телефони, під чашки, магніти з символікою міста та оригінальні підвіски. Сердечка з дерева стали бажаними подарунками для дітей, які прийшли на святкування.

Цього літа наше місто отримало неоціненний подарунок від сім’ї Костянтина та Наталії Яринічів – мурал на стіні художнього музею за мотивами картини Андрія DSC 4625Ліпатова "Променад на Двірцевій". Гості свята мали можливість сфотографуватися на фоні банера із зображенням мурала, який став серцем міста, улюбленим куточком для містян, адже він сповнений атмосфери старого Елисаветграда, випромінює затишок і спокій.

Завершенням експозиції не випадково стала футуристична композиція від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати «Разом

у DSC 4621майбутнє». Адже лише завдяки спільній праці та великій любові до нашої малої батьківщини ми разом зможемо досягти вагомих результатів та  перетворити наше місто на квітуче, сучасне і затишне.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider