15 листопада 2019 у м. Мілан (Італія) відбудеться Форум, який представляє собою перше продовження триєстської декларації, прийнятої міністрами закордонних справ Італії від 12 червня 2019 року, спрямованої на посилення ділового виміру ЦЕІ з метою сприяння торгівлі та інвестиціям у регіоні; на сприяння стратегічному співробітництва та спільним інвестиціям в інфраструктурні проекти для сталого розвитку країн-членів ЦЕІ.

Захід буде присвячено інфраструктурному та морському сполученню як фактору розвитку та інтеграції. Очікується участь експертів та представників установ, компаній, банків, галузевих асоціацій, операторів та керівників інфраструктури сприяння Форуму, а також представників компаній, що працюють у регіоні ЦЕІ.

В рамках ініціативи італійського головування в Центральній Європі (ЦЄІ) італійського Міністерства інфраструктури і транспорту та Міністерства закордонних справ Італії, міжнародне співробітництво у співпраці з Генеральним секретаріатом ЦЄІ організовує проведення бізнес Форуму Центрально-Європейської Ініціативи, який відбудеться 15-го Листопад 2019 року в Мілані.

Форум являє собою першу оперативну зустріч в зв'язку з «Трієстського декларацією», прийнятою Міністерством закордонних справ від 12-го червня 2019 року. Декларація передбачає посилення економічного виміру, зокрема, поглиблення регіонального співробітництва в рамках інфраструктурної взаємодії. Експерти та представники установ, бізнесу і банківського сектора, власники і керівники промислових асоціацій та інфраструктур будуть запрошені для обговорення.

Тематикою форуму виступає наступна ідея: «Інфраструктурний і морський зв'язок як фактор розвитку і інтеграції». Панель буде відкрита представниками італійського міністерства інфраструктури і транспорту, італійського міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва а також Генеральним секретаріатом ЦЄІ.

Перша половина форуму буде проходити у вигляді двох круглих столів, перший з яких буде можливістю детально проаналізувати такі теми як транспортна політика ЄС в рамках 2021-2027 нового програмування, а також визначення технологічних стійких рішень, що є актуальними для макрорегіональної політики як потенційного розвитку коридорів ЄС в зоні CEl.

Другий круглий стіл стосується питань морського і портового планування в рамках зміцнення економічних і комерційних відносин всередині і за межами області CEl.

Обговорення будуть супроводжуватися сесією, що присвячена фінансовим інструментам підтримки компаній, які мають намір реалізувати проекти підключення в області CEI. Зокрема фінансовим інструментам, які підтримують італійський експорт. Представники Європейської комісії, ЄІБ і ЄБРР матимуть можливість проілюструвати фінансові інструменти своїх відповідних установ, які представляють інтерес для проектів підключення в області CEI.

Під час вечірньої сесії представники малого і середнього бізнесу, а також промислові асоціації як всередині, так і за межами зони CEI, поділяться своїм бізнес-досвідом з особливим акцентом на проблему згуртованості і спільності, підкреслюючи сильні і слабкі сторони.

Цілі і тематика форуму:

  1. Перспективи європейської політики щодо вантажних перевезень, інфраструктури і матеріально-технічного забезпечення напередодні європейських виборів , зокрема, відкриття нового Мандату Європейських комісій на 2019-2024 роки. Перспективи багаторічного програмування на 2021-2027 рік, особливо щодо Європейського коридору і його можливого поширення в країнах Центральної Європи.
  2. Потенціал розвитку морських з'єднань і проєктів у портовому секторі, зокрема, у зміцненні економічних зв'язків і транспортних потоків країн, що входять до групи INCE а також в світлі можливого оновлення сухопутних і морських торговельних шляхів таких як новий Шовковий шлях.
  3. Можливе підписання декларації про наміри для 17 країн відповідно до статуту Секретаріата ЦЄІ, в цілях зміцнення морського і сухопутного зв'язків в регіоні ЦЄІ.

Зареєструватися та більше дізнатися можна за посиланням

https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/biznes-forum-tsentralno-evropeiskoyi-initsiativi

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider