За підтримки та сприяння Посольства України в Ефіопії 10 грудня 2019 року з Ефіопії до ТПП України завітає делегація високого рівня для обговорення з українськими експортерами питань постачання пшениці й іншої сільськогосподарської продукції до Ефіопії.


Делегацію з п’яти представників різних органів виконавчої влади Ефіопії (голови Служби державних закупівель та розпорядження майном, Торговельної корпорації та Національної комісії з питань ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та ризиків, а також радник міністра фінансів) очолюватиме державний міністр Міністерства фінансів Ейоб Текалігн.
Програма круглого столу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-ефіопського економічного співробітництва, та неформальне спілкування з членами делегації.
Початок заходу об 11:00.
Робоча мова заходу – англійська.
Вартість участі – 360 грн (вкл. ПДВ)
Вартість участі для членів ТПП України – 300 грн (вкл. ПДВ)
Контактна особа: Анна Любима (+380955466509, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Акредитація ЗМІ - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Прес-служба лишає за собою право відмовити у акредитації.

ОПЛАТА УЧАСТІ  (після оплати на вказану пошту надійде квиток)

РЕЄСТРАЦІЯ


СПОНСОРСТВО: компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.
СПОНСОРСЬКИЙ ПАКЕТ

Для довідки:
Інтерес уряду Ефіопії, який добре обізнаний із експортним потенціалом українського агросектора, вперше оприлюднив державний міністр Міністерства фінансів Е.Текалігном у травні ц.р. Тоді він зазначив, що Ефіопія щорічно готова купувати в Україні кількома партіями до 1 млн тонн пшениці без послуг посередників.
Що стосується перспективності розвитку торговельно-економічних відносин України з Ефіопією, то ця країна демонструє стале економічне зростання (2018 р. – 7,7%), посідає друге місце серед країн Африки за кількістю населення (понад 110 млн осіб), а в 2015–2017 рр. була найбільшим серед 42 держав Підсахарської Африки імпортером української продукції.
При цьому, за даними Державної фіскальної служби України, за десять місяців 2019 р. обсяг торгівлі між Україною й Ефіопією становив 164,6 млн дол. США (експорт – 161 млн дол. США, імпорт – 3,6 млн дол. США) з позитивним сальдо в 157,4 млн дол. США. Такі показники експорту вивели Ефіопію на перше місце за обсягом імпорту з України серед держав Підсахарської Африки, в яких розташовані посольства України.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider