Торгово-промислова палата України за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) впродовж 15 – 18 грудня 2019 р.  організовує діловий візит українських підприємців до м. Баку (Азербайджан) в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки та участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі.

Українську делегацію очолить президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 

ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них азербайджанських ринках.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях як: агропромисловість, харчова промисловість (виробництво цукру і кондитерських виробів, м’яса і субпродуктів, молока і молочних продуктів,   продукції борошномельної промисловості, а також тютюнових виробів), металургія, енергетичне машинобудування, транспортне машинобудування (суднобудування, вагонобудування, авіаційна техніка), хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама та IT-технології.

Азербайджанський імпорт складається в основному із сирої нафти (SOCAR), продукції нафтохімічної галузі, фруктів, овочів.

Вартість участі – орієнтовно 960 долларів США ( перліт, проживання, медична страховка, трансфер протягом 2-х днів, організація В2В). Вартість пакету залежить від вартості авіаквитків.

Запрошуємо зацікавлені підприємства та компанії взяти участь в діловому візиті. Обіцяємо цікаву програму та продуктивний візит!

В разі заінтересованості, просимо зареєструватися до 6 грудня п.р.

РЕЄСТРАЦІЯ

Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Ольга Сухенко (+38067 230-90-38, +38 044 461-98-07, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

ДОВІДКОВО:

ВІЗА: Між Україною та Азербайджанською Республікою діє БЕЗВІЗОВИЙ режим.

Азербайджанська Республіка, столиця м. Баку.

Стратегічні природні ресурси: нафта, природний газ, залізна та поліметалічна руди, кольорові метали (хром, молібден, мідь, свинцево-цинкові руди, хроміти, золото). Підтверджені запаси нафти складають 2 млрд. тонн.

Релігія: іслам, християнство

Державна мова: азербайджанська. Більшість населення спілкується російською.

Авіасполучення: прямі рейси МАУ, Азербайджанські авіалінії

Очікувана середня температура повітря в грудні t° + 8.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider