Організатори семінару: Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Кропивницький, створений на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки #ЄБРР в Україні, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата та ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.

ebrr 191218 4

Головна мета семінару - ознайомлення учасників з типами консалтингових послуг, що може запропонувати їх фірма, навчити аналізувати кон'юнктуру ринку консалтингових послуг, надати інструменти просування консалтингових послуг, сформувати методику продажів консалтингових послуг, а також залучення нових і утримання існуючих клієнтів.

Привітала учасників та відкрила конференцію керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу Надія Пшенична.

ebrr 191218 1Розпочалася конференція виступом Світлани Насирової, спеціаліста з психології реклами, що має 15 років досвіду у сфері маркетингу, реклами, просування; бізнес-консультанта з маркетингу, яка розповіла присутнім про імідж та особистий бренд консультанта, ефективний сайт та представницький маркетинг.

Палійчук Ганна, бізнес-тренер, фасилітатор по системі ToP, коуч, зупинилася на інструментах коучингу в роботі бізнес-консультанта.

Коучинг - це професійні відносини, які допомагають людям домогтися видатних результатів у своєму житті, кар'єрі, бізнесі. Коуч допомагає подолати розрив між тим, де людина перебуває зараз і де вона хоче бути.

Коучингом називається процес, побудований на принципах партнерства, стимулюючий мислення і творчість клієнтів, і надихаючий їх на максимальне розкриття свого особистого і професійного потенціалу.

Наталія Дзюба, бізнес-тренер, сертифікований (ECF) організаційний бізнес-коуч, бізнес- консультант, фасилітатор, засновник Бізнес-Академії HRM "HR- Бізнес-партнер", автор методики "Оцінки і розвитку персоналу "SKMD" розповіла про діагностичний аудитта алгоритми реалізації консалтингового проекту в компанії.

ebrr 191218 2

Діагностичний аудит - аудит, здійснений Консультаційним центром для визначення ступеня відповідності діяльності замовника регламентованим вимогам, результати якого спрямовані на встановлення напрямків робіт з надання послуг із розроблювання, документування та запровадження системи управління якістю, або системи екологічного управління або інтегрованої системи управління. 

Бізнес-консультант - це фахівець, який надає ефективні і кваліфіковані консультації юридичним особам з питань грамотного ведення бізнесу. Головною метою бізнес-консультанта є розпізнавання існуючої в компанії проблеми і пропозиція шляху до її успішного подолання за допомогою конкретних рішень.

Жаннет Падалка, власниця бізнесу, бізнес-тренер, коуч CFI, фасілітатор, автор и ведуча бізнес-ігор, автор освітнього курсу "Розробник ігрових рішень" висвітлювала тему консалтингу в узьких нішах (на прикладі консалтингу для салонів краси) та організаційного консалтингу.

Ірина Венгловська виступила з темою: "стратегічні сесії та фасілітації - ключовий продукт бізнес-консультанта. Алгоритми пошуку клієнтів".

Під час семінару жваво обговорювалися проблемні питання консалтингу, зокрема, сучасні тенденції розвитку консалтингу, мало сформований ринок, проблеми відсутності розуміння у клієнтів.

Насамкінець спікери відповідали на запитання учасників семінару.

Учасники ділилися власним досвідом, способами вирішення проблем та труднощів, які виникають у роботі.

Підвела підсумки семінару Надія Пшенична, яка розповіла про перспективи та плани роботи Центру на 2020 рік, а також запросила присутніх до подальшої співпраці.

Вісім годин роботи семінару не вистачило, щоб обговорити всі питання з фахівцями. Таку популярність семінару надали фахові спікери, які самі на практиці багато років займаються консалтингом, та актуальність питань, що обговорювалися.

#Прямуєморазом

ebrr 191218 3

прес-служба

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider