"КАДРИ ТА ЗАРПЛАТА – ПРАЦЮЄМО НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ", з такою темою ознайомили підприємців на семінарі, що відбувся 20 грудня в Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті. Зацікавленість до цієї теми виявили не лише підприємства різних сфер діяльності та фізичні-особи підприємці, а й установи закладів освіти та дошкільні навчальні заклади.

 

kadru 3

kadru 1Захід провела досвідчений спеціаліст, начальниця відділу фінансово-інформаційних послуг, Надія Воленшчак.

Учасник семінару отримали вичерпну інформацію про вимоги трудового законодавства та основи законодавчих актів, що регулюють трудові відносини, ознайомилися з ТОП-20 кадрових та локальних документа, які необхідно вести суб'єкту господарювання аби уникнути відповідальності та якими нормативними документами вони регламентовані, практичні поради з організації та обліку робочого часу та оплати праці та як користуватися класифікатором професій аби уникнути наслідків, почули застереження від помилок при складанні первинних облікових документів та яку відповідальність несуть роботодавці у випадку порушення своїх обов'язків та недотримання прав найманих працівників. На семінарі розглянули судову практику, яка убезпечить роботодавців від помилок, зокрема, і по договорах аустаффінгу. Обговорили і новації які очікують роботодавців у цій сфері.

Насамкінець спікер відповіла на всі запитання слухачів, які відзначили актуальність і змістовність теми та висловили вдячність за високий рівень подачі матеріалу, що супроводжувався електронною презентацією.

kadru 2

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider