Центр інформаційної підтримки бізнесу у м.Кропивницькому заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку працює з 2017 року. Головне завдання ЦІПБ - допомогти підприємствам малого та середнього бізнесу Кіровоградщини ставати більш успішним та конкурентним.


centr rr21

Центр працює над створенням сприятливих умов для розвитку підприємництва регіону, захистом інтересів ділового співтовариства, а також розвитком прямих зв'язків з партнерами за кордоном в галузі економіки і торгівлі.

ЦІПБ проводить бізнес-заходи різних форматів для підприємців. Вибір тематики та формату ґрунтується на регіональному попиті та потребах бізнесу. Малий та середній бізнес регіону має можливість навчатися у фахівців міжнародного рівня, отримувати дієві консультації та дізнаватися найактуальнішу інформацію, а також розвивати професійний нетворкінг задля покращення взаємодії між провідними експертами різних галузей та представниками МСБ, відкриття нових можливостей співпраці заради покращення та зростання бізнесу. Заходи Центру сприяють підвищенню компетенцій як управлінців, так і профільних фахівців окремих напрямків бізнесу.

За три роки ЦІПБ було проведено більше 20 різноманітних заходів, у яких взяли участь понад 2000 представників МСБ нашої області та інших регіонів, завдяки цьому вдалося стимулювати зростання бізнесу, створення нетворкінгових площадок для МСБ.

Центр співпрацює з відомими консалтинговими компаніями. Це, зокрема, консалтингові компанії Apple Consulting, "Бізнес-Формат", Synergy Development Consulting та ін. Ці компанії мають значний досвід співпраці з успішними підприємствами та готові ділитися своїми знаннями, що допомагають нашому бізнесу зростати та покращувати свої позиції.

centr rr11До проведення заходів ЦІПБ запрошує експертів з багаторічним досвідом управління проектів, стратегічного планування, фандрейзингу та розвитку громад, які використовують сучасні методи бізнес-навчання і працюють на результат.

Так, у бізнес-заходах Центру брали участь Світлана Олєйнікова, власник та виконавчий директор компанії Synergy Development Consulting; Іван Пустовіт, керівник практики Apple Consulting; Сергій Апальков, засновник та директор консалтингової компанії "Бізнес-Формат".

Серед останніх бізнес-заходів Центру, що розкривали найактуальніші питання для малого та середнього бізнесу:
- конференція "Перспективи розвитку бджільництва у Кіровоградській області";
- тренінг "Фінанси та облік згідно з теорією обмежень (ТОС). Показники та правила оцінки для прийняття правильних управлінських рішень";
- дводенний тренінг "Наявні інструменти залучення інвестицій для українських компаній";
- тренінг "Участь МСБ у публічних закупівлях".

На наступний рік в планах Центру, зокрема, бізнес-заходи для рестораторів, для жінок у бізнесі, семінар для консультантів, бізнес-захід, присвячений виходу малого та середнього бізнесу на зовнішньоекономічні ринки та ін.

Результатами наших заходів є не лише нова інформація, головне - застосування набутих знань у роботі та практичні компетенції. На тренінгах та семінарах працюють перш за все самі учасники, підвищуючи свою ресурсну забезпеченість, особисту успішність і якість професійного життя.

Запрошуємо до співпраці підприємців з активною життєвою позицією! Ми завжди відкриті до співробітництва! Оточуйте себе успішними людьми, інвестуйте у знання та постійно розвивайтесь!

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider