У зв'язку зі спалахом COVID-19 Кабінетом Міністрів України на період з 12 березня по 03 квітня 2020 року було запроваджено спеціальні обмежувальні заходи для запобігання поширенню COVID-19 в Україні.

stock how to stop scammersКіровоградська регіональна торгово-промислова палата на час дії обмежувальних заходів продовжує здійснювати свою діяльність у звичайному режимі, крім проведення масових ділових заходів. Але на час карантину, аби максимально убезпечити вас, рекомендуємо перевести спілкування з нашими експертами в дистанційний режим.

У разі необхідності зв'язку зі співробітниками Кіровоградської РТПП (м. Кропивницький), просимо звертатись за наступними контактними номерами телефонів: (0522) 24-02-89, (050) 488-44-43, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Гайворонське представництво Кіровоградської РТПП: тел.: (067) 416-97-53, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
Світловодське представництво Кіровоградської РТПП: тел.: (099) 298-32-92, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата турбується про вас і ваше здоров'я. Закликаємо всіх проявити свідомість і зробити все можливе для захисту себе, своїх сімей і колег від зараження вірусом!

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider