Вийшов черговий номер журналу Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. 

zovnishservice 064

Однією з головних подій у номері став онлайн Брифінг для українських експортерів продуктової групи Кіровоградської області «Економічний потенціал українсько-кувейтської співпраці».

Чільне місце посіли заходи, спрямовані на практичну допомогу бізнесу Кіровоградщини, зокрема, роз’яснення стосовно нововведень у законодавстві України, а також матеріали про навчальні тренінги, проведені КРТПП.

----------------------------

Також в номері розміщено матеріали про онлайн та офлайн заходи від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, участь президента КРТПП у засіданні робочої групи, що напрацьовуватиме пропозиції для вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу, створеної при Кіровоградській ОДА, опубліковано роз’яснення державної служби зайнятості щодо співпраці з роботодавцями у період карантину.

Вже традиційно в журналі розміщені новини економічної сфери.

Містяться публікації й від підприємств - партнерів Палати: ТОВ "Фешн Голд", Знам’янської обласної бальнеологічної лікарні, ТОВ "Український центр томотерапії", філіі в м.Кропивницький АТ СК "ІНГО", Агентство РАДА ТОВ.

----------------------------

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись із електронною версією журналу.

Журнал "Зовнішсервіс" №4 (064) 2020 р. <<завантажити номер>>

Архів журналу "Зовнішсервіс" ... >>>

Закликаємо місцевий бізнес до розміщення інформації про ваші надбання, досягнення, комерційні пропозиції та новини на шпальтах наступного номеру. У разі зацікавленості, просимо звертатись за тел. (0522) 30-87-24 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розкрийте потенціал вашого бізнесу з журналом 
"Зовнішсервіс"!

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider