385 тис грн штрафів було сплачено минулого року за продаж неякісної продукції. Таку цифру озвучили сьогодні представники управління захисту прав споживачів Держпродспоживслужби області під час робочої зустрічі із представниками бізнес-громадськості.

15032021 2 2У зустрічі взяла участь і президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко.

Головною метою засідання стало обговорення підсумків діяльності роботи управління захисту прав споживачів із представниками бізнесу. За словами фахівців управління, минулого року до них надійшло більше 630 звернень, щодо низької якості товарів та послуг, порушень прав споживачів. Громадянам було надано 108 консультацій, а за результатами роботи, покупцям повернули 385 тисяч гривень.

15032021 2 1

«Не буду казати, що майже 400 тис грн штрафів це гарно для бізнесу регіону, але ця сума є чітким сигналом підприємцям – за продаж неякісної продукції можна понести фінансову відповідальність. Ми всі є споживачами того чи іншого товару або послуги і управління захисту прав споживачів, за великим рахунком, охороняє наше життя та здоров’я!», - наголосила Ірина Саєнко.

Вона повідомила, що Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата вже проводить семінари, роз’яснює та консультує місцевий бізнес з питань впровадження на підприємствах системи НАССР та запропонувала очільниці управління захисту прав споживачів Вірі Сухопаровій провести для місцевого бізнесу низку заходів і у сфері прав споживача.

15032021 2 5На завершення президент КРТПП привітала усіх із Всесвітнім днем захисту прав споживачів та разом із заступником голови обласної ради Вадимом Волкановим, вручила подарунки та сувеніри переможцям конкурсу шкільного малюнку «Молодь тестує якість».

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider