11-14 червня 2013 року ПрАТ "Науково-виробниче об'єднання" "ЕТАЛ" спільно з офіційним представником в донецькому регіоні ТОВ "Стройенергосервіс-2008" взяли участь у 15-ій спеціалізованій виставці з міжнародною участю «Енергетика. Електротехніка. Автоматика», м. Донецьк, ВЦ «Експодонбас».

Виставкова експозиція НВО "ЕТАЛ" була представлена контактною апаратурою, друкованими платами і трансформаторами, було презентовано ряд новинок, а саме: контактори відкритого виконання реверсивні і нереверсивні на 10, 25А, контактори для ліфтових станцій, друковані плати на алюмінієвій підставі. Найбільшу зацікавленість у відвідувачів стенду викликали трансформатори, оскільки НВО "ЕТАЛ" є одним з небагатьох вітчизняних виробників даного виду електротехнічної продукції.

Фахівці підприємства представили увазі відвідувачів інформацію щодо основних напрямків діяльності підприємства, провели технічні консультації, обговорили перспективи співпраці.

Etal

Великий інтерес відвідувачів до стенду НВО "Етал" - це ще один показник високої якості і надійності пропонованої продукції. Виставка «Енергетика. Електротехніка. Автоматика» - це провідний галузевий виставковий захід Сходу України, основна мета якого сприяти розвитку ринків електротехніки, традиційної та альтернативної енергетики, розкриттю енергозберігаючого потенціалу великого промислового регіону.

За активну участь у виставці НВО "ЕТАЛ" був нагороджений дипломом.

Нагадаємо, що НВО "Етал" є членом Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати з 1995 року.Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider