За роки незалежності України чимало публікацій та виступів було присвячено важливості інтеграції у світову спільноту. Адже налагодження соціально-економічної співпраці, розвиток взаємовигідних торгових зв'язків з іншими країнами – це запорука добробуту суспільства. Сьогодні не тільки держава в цілому, а й кожен регіон окремо прагне стати активним гравцем в економічному просторі. Тому невпинно ведеться пошук експортних можливостей та перспектив для підприємств Кіровоградської області в освоєнні зарубіжних ринків, а також іноземних партнерів для імпорту товарів в Україну.

Так, конкретні шляхи співпраці між Кіровоградською областю та Каталонією (Королівство Іспанія) були обговорені в рамках ділового візиту до міста Барселони Президента Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати пані Ірини Саєнко.

1Під час зустрічі з Офіційним представником Торгово-промислової палати України в Каталонії паном Рафаелем Васкесом Васкесом, представниками Палати торгівлі, промисловості та навігації міста Барселони та діловими колами Каталонії були представлені комерційні та інвестиційні пропозиції підприємств Кіровоградської області, які зацікавлені у співпраці з іспанською стороною.

2В свою чергу, були надані пропозиції до українських підприємств щодо співпраці у галузях харчової промисловості, сільського господарства, торгівлі та туризму.

Додатково відбувся обмін досвідом по особливостям управління та діяльності Торгово-промислової палати України та Іспанії.

3

Під час зустрічі з молодіжними осередками Барселони пані Ірина Саєнко розповіла про привабливість Кіровоградської області з урахуванням останніх тенденцій територіального брендінгу.

В цілому завдяки активному налагодженню ділових зв'язків з іноземними партнерами під час візиту, Кіровоградська РТПП пропонує підприємствам великий перелік можливостей по співпраці з іспанською стороною, який можна отримати у відділі зовнішньоекономічних зв'язків, виставок та реклами за телефоном 0522 351856 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider