АСК «ІНГО Україна» за сприяння Кіровоградської регіональної торгово - промислової палати провела круглий стіл на тему «Агропромислове страхування. Особливості страхування сільськогосподарської продукції у період перезимівлі».

Експертами заходу виступили представники банку «Сбербанк Росії», банку «КредіАгріколь», науково - виробничої компанії « Агросвіт» та компанії «Піонер». У круглому столі взяли участь представники великих аграрних підприємств і фермерських господарств області.

DSC00005Відкриваючи круглий стіл, Юрій Золотар, начальник відділу агропромислового страхування АСК «ІНГО Україна», кандидат сільськогосподарських наук, зазначив: «Практика показує, що ефективно діє лише один механізм забезпечення фінансової стійкості сільгоспвиробників - страхування. Адже основне завдання страхування - мінімізація наслідків впливу непередбачуваних факторів на ефективне ведення бізнесу, що особливо актуально для сільського господарства, яке є високоризикової галуззю. Відповідно, страхування допомагає фермерам знизити фінансове навантаження і вберегтися від розорення в разі загибелі врожаю або тварин».

У рамках круглого столу присутні змогли обговорити проблеми агропромислового страхування в сучасних умовах ринкової економіки, страхування озимих культур, необхідність і специфіку державної політики в питаннях агрострахування, досвід впровадження стандартних страхових продуктів сфери АПК в Україні, досвід співпраці сільгоспвиробників і страховиків у розвитку якісного агрострахування за останні роки та інші актуальні питання.

«Політика компанії така, що ми досить гнучко підходимо до умов страхування, готові проявляти лояльність до деяких винятків із правил. І хоча ми досить жорстко ставимося до оцінки ступеня ризику, зате наші клієнти не мають жодних проблем при отриманні страхового відшкодування», - підкреслила Олена Берегова, директор філії АСК «ІНГО Україна» в м.Кіровограді.

DSC00010

 

Розуміючи потреби бізнесу Кіровоградська філія АСК «ІНГО Україна» приєдналася до лав потужного регіонального бізнес-об'єднання - Кіровоградської торгово-промислової палати. Відповідний документ про членство був урочисто вручений під час заходу Президентом КРТПП пані Іриною Саєнко.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider