2013-10-14-poch-pidpr-2Сьогодні безробітні Кіровоградщини, які бажають стати підприємцями, можуть отримати необхідні знання для започаткування власного бізнесу у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті.


Вже вдруге, 14 жовтня 2013 року, на базі Кіровоградської РТПП підведено підсумки курсів цільового призначення "Початківець-підприємець". Цього разу свої бізнес-плани успішно захистили 11 осіб з: Добровеличківського, Бобринецького, Новгородківського, Новоукраїнського, Компаніївського, Олександрівського районів та міста Кіровограда.


2013-10-14-poch-pidpr-1Реалізовуючи даний проект, ми прагнемо не тільки навчити слухачів правилам ведення підприємницької діяльності, а й сформувати навички комплексного підходу до організації власного бізнесу.


Всі безробітні, які пройшли курс навчання за програмою "Підприємець-початківець" на базі Кіровоградської РТПП з 25 вересня по 14 жовтня 2013 року, за результатами співбесіди отримають одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності завдяки нашому партнеру, Кіровоградському обласному центру зайнятості.


Для того, щоб підтримати наших початківців з ведення власної справи на перших етапах їхньої діяльності, ми відкрили "Бізнес-клас" - своєрідний початковий офіс підприємця, де окрім власного робочого місця з доступом до мережі Internet, можна отримати консультаційну допомогу з різних питань, в тому числі щодо порядку ведення бухгалтерського обліку. А в подальшому знайти партнерів по бізнесу або покупців власної продукції, адже лише мережа торгово-промислових палат розвинута у всьому світі та налічує найбільшу кількість партнерів, які є дійсними членами ТПП.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider