10 -12 жовтня 2013 р. делегація ТПП України на чолі з президентом Геннадієм Чижиковим взяла участь у XIII Міжнародному бізнес-форумі в Ростові-на-Дону та розширеному засіданні комітету ТПП РФ з питань економічної інтеграції країн ШОС та СНД. Заходи були присвячені аналізу стану і перспектив міжрегіонального співробітництва Росії та України. У форумі та засіданні комітету взяла також участь президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

Rostov

У ході роботи комітету розглядалися питання, пов'язані зі створенням сприятливих умов для торговельно-економічної взаємодії між Росією і Україною, розширення економічного співробітництва, налагодження прямих зв'язків та діалогу між діловими і фінансовими колами двох країн.
 
 
 
На засіданні з доповідями виступили президенти торгово-промислових палат України і Російської Федерації Геннадій Чижиков та Сергій Катирін, голова Комітету з питань економічної інтеграції країн ШОС і СНД Володимир Саламатов, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко, представники федеральних органів влади та інтеграційних органів країн СНД, президенти регіональних ТПП України.
 
Учасники Міжнародного бізнес-форуму неодноразово підкреслювали, що значні можливості щодо подальшого розвитку двосторонніх відносин між нашими країнами криються в економічному потенціалі і творчій ініціативі на місцях. Важливим форматом нашої співпраці залишаються Єврорегіони, великі індустріальні проекти. При цьому головним пріоритетом стають інтереси громадян України і Росії , а основні зусилля, за зауваженнями учасників форуму в Ростові-на-Дону, повинні спрямовуватися на спрощення та прискорення процедури прикордонного та митного контролю .
 
Однією з центральних подій форуму став також Донський венчурний ярмарок, на якому було представлено інноваційні технології та розробки, отримані резидентами індустріальних парків, технопарків та галузевих кластерів, розміщених на території муніципальних утворень.
 

 

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider