15 жовтня 2013 р. заступник голови Кіровоградської ОДА Віктор Серпокрилов зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймоном Смітом.

Під час зустрічі обговорено питання залучення інвестицій в економіку регіону.

Презентуючи позитивну динаміку соціально-економічних показників у розвитку області, Віктор Серпокрилов наголосив, що створення сприятливого інвестиційного клімату на території регіону є одним із пріоритетних напрямків роботи місцевої влади. З-поміж інших областей Кіровоградська має низку переваг – велику кількість земель для аграрного виробництва, значні природні поклади урану, золота та інші мінеральні ресурси. Він також додав, що Кіровоградська область зацікавлена у поглибленні двосторонніх економічних відносин з країнами Європейського Союзу в соціально-культурній, агропромисловій та туристичній сферах.

У свою чергу, пан Саймон Сміт висловив низку пропозицій щодо можливих напрямків співпраці між Великою Британією і Кіровоградською областю.

- Моє основне завдання, як представника влади Великої Британії в Україні, полягає в донесені інформації про ситуацію в Україні. Я впевнений, що після почутого сьогодні британських бізнесменів зможе привабити Кіровоградська область, як потужний об'єкт для інвестицій не тільки в сільськогосподарському секторі, а й в видобувній та переробній галузях.

У зустрічі також взяв участь віце-президент КРТПП І. Філіпов.

KODA 1     KODA 2

(за матеріалами сайту Кіровоградської ОДА)

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider