Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Про інвестиційну діяльність іноземців

Статтею 42 Закону України "Про зайнятість населення" передбачено, що іноземці та особи без громадянства (далі - іноземці) мають право провадити в Україні інвестиційну діяльність. Провадження такої діяльності регламентується, зокрема, нормами Господарського кодексу України та Закону України "Про режим іноземного інвестування".

Відповідно до статті 390 вказаного Кодексу іноземними інвесторами визнаються, у тому числі, суб'єкти, що здійснюють інвестиційну діяльність на території України, і є іноземцями, які не мають постійного місця проживання на території України.

Згідно Закону України "Про режим іноземного інвестування" підприємства з іноземними інвестиціями створюються і діють у формах, передбачених законодавством України. Установчі документи підприємств з іноземними інвестиціями повинні містити відомості, передбачені законодавством України для відповідних організаційно-правових форм підприємств, а також відомості про державну належність їх засновників (учасників).

Відповідно до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" право на отримання посвідки на тимчасове проживання мають іноземці, які засновниками та/або учасниками, та/або бенефіціарними власниками (контролерами) юридичної особи, зареєстрованої в Україні, якщо іноземці прибувають в Україні з метою контролю за діяльністю таких юридичних осіб. Підставою для видачі посвідки є те, що:
- дані про іноземця включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- розмір частки власності іноземця у статутному капіталі української юридичної особи становить не менше 100 тисяч євро.

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
RUB
10
Р
4,3 0
EUR
100
3231,0 3
USD
100
$
2814,9 7
Дата: 24.10.2018
Банк: НБУ

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER