Програма USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО запрошує представників територіальних громад, мікро-малого та середнього агробізнесу, регіональних інституцій Кіровоградської області приєднатися до круглого столу «Економічний розвиток громад. Інструменти USAID АГРО», який проводиться за підтримки Кіровоградської Обласної військової адміністрації.

На заході Програма USAID АГРО презентує можливості для громад та мікро-малого та середнього агробізнесу. Учасники матимуть змогу обмінятися досвідом в сфері проектної діяльності, та обговорити перспективні регіональні проектні ідеї для розвитку агробізнесу та громад. 

Дата проведення: 26 липня 2022 року 

Початок роботи: об 11 годині

Місце проведення: Платформа ZOOM (зареєстровані учасники отримають посилання).

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://form.typeform.com/to/qrH4THGx

Програма заходу.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Цілі Програми USAID AГРО: покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості, удосконалення функцій підтримки та нормативно-правової бази у аграрному секторі. Програма USAID АГРО допоможе збільшити доходи с\г ММСП і їхній доступ до фінансування та створити в Україні справедливий і прозорий ринок с\г земель, що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg