Запрошуємо на захід: "Енергонезалежність: автономність, заощадження і заробіток"

Впровадження систем NetBilling і NetMetering відкриває нові перспективи і можливості для активних побутових і непобутових споживачів електроенергії.

Про можливості заощадження і заробітку з NetBilling і NetMetering будемо розповідати на заході (офлайн та онлайн), що організовують компанія "УДЕН-УКРАЇНА" разом з СП "РОЗУМНИЙ ДІМ" під егідою Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.
Поговоримо про нові аспекти використання відновлювальної енергетики, про активне споживання, економію ресурсів та практичні приклади реалізації систем NetBilling та NetMetering.

Представники страхової компанії «ІНГО» розкажуть про можливості страхування майна, в тому числі від воєнних ризиків, а фахівці АТ «Укрексімбанк» - про доступні банківські продукти по дотичній сфері.

Інформація буде цікавою бізнесу із власними виробничими або офісними приміщеннями, фермерським господарствам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та домогосподарствам, що споживають велику кількість електроенергії.

Спікери:
- Валерія Мудрак, виконавчий директор ТОВ "УДЕН-УКРАЇНА";
- Олена Дзеркаль - керівник ТОВ "СП Розумний ДІМ";
- Андрій Панасюк, заступник директора ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія»;
- Олена Берегова, директор філії в м. Кропивницькому АТ СК «ІНГО»;
- Олена Савченко - заступник керуючого філією АТ «Укрексімбанк».

Під час брейк-кави серед учасників, що будуть присутні на заході офлайн проводимо розіграш призів від "УДЕН-УКРАЇНА" та СП "РОЗУМНИЙ ДІМ".

Дата і час: 24.05.2024 року, початок о 11.00
Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/PJq3PdsiYsEQwC1MA

За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном: (050) 488-44-43 або (0522) 30-87-24, контактна особа Анна Павленко.

Не упустіть можливість дізнатися про передові рішення в галузі енергонезалежності та сонячної енергетики!

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "