Продовжуємо обговорювати використання штучного інтелекту в бізнесі. Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу на безоплатний вебінар «Створення контенту за допомогою штучного інтелекту».

Досвідчений бізнес-консультант, фахівець з питань маркетингу, продажів та побудови бізнес-процесів, Денис Купраш розкаже про основні поняття та переваги використання штучного інтелекту для створення контенту, проаналізує популярні інструменти ШІ та навчить створювати текстовий, візуальний та аудіоконтент. Під час заходу обговорюватимемо майбутні тренди та етичні аспекти, пов'язані з використанням ШІ у контент-маркетингу.

Захід відбудеться ОНЛАЙН 13 червня 2024 року, початок об 11.00.

Участь БЕЗОПЛАТНА за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/hcTvrPjiiJEqRqhx5

Вебінар проводиться Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою у межах проєкту «Посилення ефективності маркетингу та підвищення конкурентоспроможності МСП» за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "