Запрошуємо малий та середній бізнес на онлайн практикум з оцінки експортного потенціалу, масштабування бізнесу, розробки антикризових маркетингових стратегій для МСП.

Практикум безоплатний та організований за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Цей практикум стане знахідкою для представників бізнесу, які хочуть не просто дізнатись як навчитись масштабувати компанії чи розробляти стратегію розвитку, а на прикладі реального кейсу пройти всі етапи, впровадити ключові інструменти та бізнес-процеси для росту. Ми поділимось реальними практичними інструментами, які використовують лідери ринку, допоможемо адаптувати все під твій проєкт з персональною підтримкою.

Програма є насиченою, практичною та ефективною: з 15 липня по 22 серпня 2024 року проведемо 24 години вебінарів та 72 години індивідуальних консультацій, перевірок і правок.

За 6 тижнів ви зможете побудувати те, що деякі компанії не можуть зробити роками та втрачають прибуток або навіть припиняють свою діяльність.

Заняття проводять співзасновники компанії Maybutne Consulting досвідчені бізнес-консультанти, фахівці з питань маркетингу, продажів та побудови бізнес-процесів, фасилітатори стратегічних сесій Денис Купраш, Владислава Пилипенко та Анна Буркацька.

Зареєструватися  для участі у практикумі можна за посиланням: https://forms.gle/TDE54TrsSfU4rV4M9

Бізнес-практикум ініційовано Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата у межах проєкту «Посилення ефективності маркетингу та підвищення конкурентоспроможності МСП» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "