10 листопада  2020 року о 18:00 відбудеться онлайн-бізнес-конференція «ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА: УКРАЇНА - КАНАДА» за участю українських і дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Канади.

Захід організовується у співпраці з Генеральним консульством України в Едмонтоні, Посольством України в Канаді, Торговою палатою Альберта-Україна та іншими партнерськими організаціями.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-канадського економічного співробітництва, секцію Q&A та секторальні робочі групи, в яких компанії зможуть провести В2В.

Під час зустрічі будуть обговорюватися питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва канадських та українських компаній, привабливості інвестиційного клімату України, сфери взаємовигідної кооперації тощо.

PROGRAM ПРОГРАМА

Основні теми,які плануються до обговорення та переговорів:

  • Зона вільної торгівлі - можливості і виклики в сучасних умовах
  • Специфіка канадського ринку для українських експортерів
  • Експортно-інвестиційний потенціал України
  • Практичні аспекти експорту української продукції на канадський ринок. (Канадські бізнесмени, які вже мають співпрацю з українськими партнерами, поділяться практичним досвідом та поговорять про можливі проблеми, можливості та виклики)

Секція питань та відповідей також включає представлення учасників зустрічі, час регламентований.

Формат зустрічі - онлайн та офлайн для спікерів.

Зустрічі у форматі онлайн відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

- особисте знайомство з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об'єднань,компаніями, та отримання контактів потенційних партнерів;

- отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринках Канади;

- кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги своєї компанії іншим учасникам заходу;

- участьу прямих переговорах в секціях (за сферами діяльності), можливість предметного спілкування з потенційними партнерами  -

Контакти для довідок:

Анна Любима (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 095 546 65 09)

Ольга Сухенко (oasЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 044 461 98 07)

Забашта Валерія (+38 050 366 49 97, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Чесність і прозорість є ключовими компонентами, які ведуть онлайн гру Crazy Time у правильному напрямку, і тому їх визнають і цінують багато відвідувачів щомісяця.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "