Новоукраїнка - друга громада, з якою підписано меморандум про партнерство та співробітництво.

Сьогодні у Міському палаці культури «Ювілейний» м. Новоукраїнки відбулася зустріч керівництва Кіровоградської РТПП із представниками бізнесу та керівниками підприємств територіальної громади. У зустрічі взяли участь президент КРТПП Ірина Саєнко та голова Новоукраїнської міської ради Олександр Корінний.

26052021 2На початку зустрічі Олександр Корінний тепло привітав команду КРТПП та зазначив, що на його переконання Кіровоградська РТПП здатна надати поштовх для розвитку бізнеса Новоукраїнки, адже палата має багато напрацювань як у сфері міжнародної співпраці так і розвитку підприємництва в середині України.

«У Новоукраїнці є передумови для розвитку міста та громади. Ми маємо потужні аграрні підприємства, які мають стати успішними і конкурентними у своєму секторі. Ми маємо потужну сировинну базу і повинні налагодити переробку. Ми маємо малий та середній бізнес. Є куди рухатись і розвиватись. Дуже сподіваюсь на те, що маючи таких партнерів, як Кіровоградська РТПП, матимемо більше можливостей для свого розвитку», - наголосив міський голова.

Вітаючи місцевий бізнес, Ірина Саєнко розповіла про можливості та досягнення палати, розповіла про її становлення, функції та повноваження. Вона, зокрема зазначила, що одним з головних завдань команди КРТПП є сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, активізація бізнес-процесів в регіоні.

26052021 4«Ми є містком між бізнесом і владою, були і залишаємося «голосом» кіровоградського бізнесу, ініціатором вирішення проблем підприємців, в тому числі на законодавчому рівні», - відзначила Ірина Саєнко. «Ми є невід'ємною частиною системи Торгово-промислових палат України, маємо розвинену партнерську мережу в усьому світі, тісно співпрацюємо з представниками ТПП України в 53 країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Саме на базі нашої Палати підприємці області зміцнили ділові зв'язки і відкрили для себе нові зовнішні ринки», - додала вона.

26052021 3Детально про послуги Кіровоградської РТПП, що можуть стати корисними малому, середньому та великому бізнесу громади, а також стануть у нагоді і для успішного розвитку Новоукраїнки розповіла віцепрезидент палати Людмила Солонар.

Спілкування тривало близько години. За його результатами президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко та голова Новоукраїнської міської ради Олександр Корінний підписали меморандум про партнерство та співробітництво. А керівники окремих підприємств Новоукраїнки висловили бажання стати членами КРТПП.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg