28 червня у змішаному режимі відбулося засідання Президії Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

Під час засідання президент КРТПП Ірина Саєнко розповіла про діяльність палати у березні-червні цього року: «Незважаючи на важкі часи, КРТПП не зупинялась та працювала на потреби бізнесу та жителів області… За потреби швидко перебудовуємо свою роботу, приділяємо велику увагу соціально-гуманітарній складовій, працюємо у режимі 24/7!», - наголосила вона.

Справді, за умов воєнного стану, робота КРТПП не зупинялась ні на хвилину. В останні місяці проведено низку онлайн та офлайн заходів для бізнесу щодо роз’яснення змін в оподаткуванні, реалізації державних програм підтримки підприємництва, пошуку додаткового фінансів для ведення експортної діяльності тощо. Наприкінці травня президентом КРТПП було укладено меморандум про співпрацю у сфері IT та логістики із корейською компанією Kukbо. А у червні організовано бізнес-поїздку із стажуванням у ЄС для компанії – виробника харчових продуктів.

В умовах війни підприємствам – членам КРТПП пропонується низка послуг, серед яких сертифікація товарів, штрихове кодування, проведення експертиз, засвідчення форсмажорних обставин, перекладів на різні мови, діяльності у сфері публічних закупівель, інших послуг.

Зокрема у березні-червні було видано понад тисячу сертифікатів на товари, що експортуються, засвідчено 38 обставин непереборної сили, проведено 152 експертизи, виконано оцінку одного об’єктів критичної інфраструктури області.

За результатами засідання, Президія Кіровоградської РТПП визнала діяльність палати задовільною. Крім того, члени Президії погодили вступ до КРТПП восьми нових членів.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "