3 вересня представники бізнес-спільноти Кіровоградщини відзначатимуть День підприємця України.

Із наступаючим професійним святом їх привітали начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович, голова обласної ради Юрій Дрозд та президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

«Підприємницький талант є унікальним. Він дає можливість виживати у будь-якому середовищі… І не просто виживати, а турбуватись про добробут своєї команди, їх сімей, наповнювати бюджет, дбати про соціальну складову та допомагати військовим», - наголосила Ірина Саєнко, вітаючи присутніх із святом. Вона підкреслила, що торгово-промислова палата завжди поряд з бізнесом та завжди готова надати підприємцям будь-яку допомогу.

А з нагоди свята та за високий професіоналізм, значні трудові досягнення і вагомий внесок у соціально-економічний розвиток держави, Ірина Саєнко вручила відзнаки Торгово-промислової палати України генеральному директору авіакомпанії «Урга» Олександру Галінському, директору компанії «Прінт-Імідж» Денису Салтанову та керівнику компанії «StarWood» Денису Дончевському.

3008 23008 33008 43008 53008 63008 73008 83008 9

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "