За підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» українські підприємства можуть безоплатно  отримати сертифікат про походження товарів.

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата оголошує відбір 40 підприємств малого та середнього бізнесу для безоплатного отримання 200 сертифікатів про походження товарів.

До відбору запрошуються малі та середні підприємства (МСП), які:

▪ є зареєстрованими в Україні МСП – платниками податків (податку на додану вартість, податку на прибуток, акцизного збору);

▪ є виробниками товарів (крім товарів військового чи подвійного призначення, тютюнової чи алкогольної продукції, сільськогосподарських товарів);

▪ мають намір наростити експортні продажі;

▪ згодні інформувати про вартість додаткових продажів, кількості збережених та новостворених робочих місць завдяки отриманим сертифікатам.

Відбір підприємств здійснюватимуть фахівці Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" та Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

При відборі перевага буде надаватись підприємствам, що мають міжнародно визнану сертифікацію якості (ISO, або їх аналоги); МСП, які приймали або приймають участь в Урядових грантових програмах (Власна справа, гранти для переробних підприємств, тощо).

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/WNYv9JhWiXaURdNj8

Відбір триває до 31 грудня 2023 року

Сертифікати надаються у межах проєкту «Посилення ефективності маркетингу та підвищення конкурентоспроможності МСП», що реалізується Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», що підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "