Майже 60% бізнесів мають проблему з пошуком працівників, однією з причин є мобілізація, про це свідчать результати опитування Міністерства економіки України.

5 червня Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», провела  вебінар на тему ведення господарської та зовнішньоекономічної діяльності в умовах воєнного стану та загальної мобілізації. 

Разом із адвокаткою Анастасією Зоц учасники вебінару обговорили низку питань, зокрема, трудові відносини з військовозобов’язаними працівниками, ведення військового обліку на підприємстві, ознаки критично важливих підприємств та можливість бронювання працівників, відповідальність за порушення підприємствами правил військового обліку. 

Незважаючи на відключення електроенергії, вебінар тривав понад півтори години. Повний запис заходу можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=BV31I6-FWTQ

Захід проведено у межах проєкту «Посилення ефективності маркетингу та підвищення конкурентоспроможності МСП», що реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

506 1506 2

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "