6-7 червня на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати проходить тренінг з питань здійснення публічних закупівель «Публічні закупівлі протягом періоду вступу до ЄС. Огляд потенційних юридичних та інституційних змін та стратегічних заходів для підвищення ефективності закупівель».

Захід організовано Міністерством економіки України спільно з експертами Програми Європейського Союзу з підтримки управління державними фінансами в України. У тренінгу взяли участь уповноважені особи з Кіровоградської, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Учасників заходу привітали заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Шеремет, віцепрезидент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Людмила Солонар, заступниця директора департаменту сфери публічних закупівель та конкурентної політики Мінекономіки, керівник напрямку професіоналізації Тетяна Мішта, старший експерт Програми ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні Олександр Шатковський.

Потому – перейшли безпосередньо до семінару, де детально розглянули питання сучасного стану закупівель та необхідність прийняття нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі». Обговорили особливості закупівель під час воєнного стану та стратегію розвитку системи закупівель. Ознайомилися із практикою діяльності органу оскарження у сфері публічних закупівель та типовими порушеннями. Крім того йшлося про вимірювання ефективності для оптимізації процесу закупівель, інструменти управління KPI та напрацювання в частині професіоналізації сфери закупівель тощо.

Другий день тренінгу було присвячено фаховим питанням та практичним завданням, тож учасники тренінгу працювали у фокус групах, як замовники та як учасники торгів.

Загалом близько 100 учасників заходу отримали методичні рекомендації, що стануться в нагоді під час проведення державних закупівель.

7062024 37062024 47062024 57062024 67062024 77062024 87062024 97062024 10

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "