У Кіровоградській торгово-промисловій палаті продовжується серія онлайн тренінгів для малого та середнього бізнесу, що проводяться безоплатно за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

13 червня відбувся вебінар під час якого говорили про використання штучного інтелекту для створення бізнес-контенту. У вебінарі взяли участь близько 40 осіб, з них 24 – представники малого та середнього бізнесу.

Тренер Денис Купраш презентував алгоритми лідогенерації за допомогою ШІ, популярні інструменти для створення текстового, візуального та аудіоконтенту, а також провів короткий воркшоп щодо використання цих інструментів.

Крім того тренер презентував інноваційний чат-бот, створений українською компанією, який використовує штучний інтелект та здатний виконувати роботу менеджерів з продажів.

Для тих, хто не зміг приєднатися до вебінару, опубліковано його запис.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

1306 111306 12

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "