27 травня, у Всесвітні день екстреної медичної допомоги, у Кропивницькому відбулося нагородження кращих медиків області Відзнакою "Орден Святого Пантелеймона".
В урочистостях взяла участь віцепрезидентка КРТПП Тетяна Вірієнко.
Відзнаки отримали цивільні та військові медики, меценати.
Відзнака за професіоналізм та милосердя є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.





















