27 травня, у Всесвітні день екстреної медичної допомоги, у Кропивницькому відбулося нагородження кращих медиків області Відзнакою "Орден Святого Пантелеймона".

В урочистостях взяла участь віцепрезидентка КРТПП Тетяна Вірієнко.

Відзнаки отримали цивільні та військові медики, меценати.

Відзнака за професіоналізм та милосердя є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

2705 2

2705 32705 42705 52705 6

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "